DC fans of extreme music! D.I.Y., recycle and play fast or die!

DOG GAY nebo CAT POGO??? - 9.1.2009 Biograffs

24. února 2009 v 9:29 | green sister |  Reporty
DOGS GAY PARTY - 9.1.2009 Biograffs

Páteční večer se rozjížděl pomalu... pak to ale stálo za to...
Začátek akce byl nahlášen na 18:00 (hahaha), my se Sachetem nejsme naivní, ale poctiví jo, takže jsme už od půl šesté hájili discokouli a kecali na place. Lidi se šinuli, kapely tahali apáro, Anggus už byl pomalu na sračku :) ...taková všeobecná klasika.
První na pořadu bálu byli Way To The Nowhere (s mým step-bratjou za bicíma - snad se za mě, Honzičku, nestydíš, ale byl jsi mocinky šikovňoučkěj :D)) a bylo vidět, že to maj kucí zmáklí. Na první show to, podle mě, bylo hodně, hodně slušný.
A čekali jste, že budu pokračovat kapelu po kapele... NE.
Páč potom přišla taková smršť, že se to ztěží popisuje.
CockBrutality si pamatuji díky tomu, že jsem si nejdřív myslela, že to jsou zbloudilí maturanti... Omyl! A velkej. Roztočili peklo, které by na maturitním plese těžko uspělo :D Ale chrchlání a hlenění bylo skvostné. Tahle kapela odstartovala mé taneční orgie, které jsem jen ztěží ovládala. Pak vím (teda pořadí mám v kalu), že hráli Amoclen, kteří se mi teda fakt líbili - to oni proměnili mé punkově zaťaté pěstičky v bestiálně křečovité pařáty, páč moje tělo už nevědělo CO má dělat. Vlastně jsem pak přemýšlela, že bylo bezvládné - ne ve smyslu bezvládnosti, ale ve smyslu "bez vlády" - mozek se mi totiž rozprostřel všude kolem... Navíc zvedli mé sympatie dnes, gdyž jsem si přečetla o jejich léčitelských postupech. No a velká párty přišla na řadu s mými oblíbenými úchyly... ano, s N.E. Hráli výborně, ale už jsem popravdě moc nemohla, teda myslela jsem si to, ale potvdilo se to, co mi říkala maminka: "Gdyž už si myslíš, že nemůžeš, tak můžeš ještě dvakrát tolik..." A jo. Pařila jsem, až jsem měla pocit, že mě něgdo mlátí do zad tyčí... je jedno jakou, ale hodně. Ach to tělo... dva dny předtím jsem v práci makala jak blázen (narozdíl od obvyklého sezení u PC) a pak jsem pařila jako předtím X let ne. Vlastně naposledy jsem takhle zapařila v Jablonném v Podj. v roce 2003, těsně předtím, než jsem si vykloubila nohu v koleni :) Sachet mával mařenou až mi za něj bylo špatně, gdyž jsem ho po očku sledovala... prostě parádní set. Tímto dík za kavr, všimla jsem si, že už vás trošku sere, ne? No, tak dál....
Další z mých postřehůů je, že...
v kotli vládly holky. Uáááá (nahlas). Beheheee (zběsile). Ggggrrrrrrrr (něžně). Prostě jak by řekla moje kočka Fusekle: "Mmmmrrrrrrrrrrrrr" (začni hluboce a nakonec zvyšuj tón).
Takže kočičky děkují pejskům za zprostředkování úžasných a jemných tanečků.
Jako poslední hráli Nekrolog, rozjeli to dobře, ale pak nasadili show, kterou jsem ještě u nikoho neviděla... vskutku originální: nerasit apáro postaru, tak, že ho rozsekáš, ale pěkně ho rozežírat zevnitř... vyhazováním pojistek :) Nebo že by psychotický soused? No náhoda to 15 minut po půlnoci rozhodně nebyla, ale prdel jo :)
Díky všem zúčastněným. Jsem ráda, že jsem se nasrala do DC a chytla tohle skvělý DC a okolní podhoubí. Mám to tady fakt ráda (smrk, smrk :D). GS

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Veškeré info, pozvánky, reporty či články neváhejte a posílejte na blu82b@seznam.cz