DC fans of extreme music! D.I.Y., recycle and play fast or die!

North Sudetts Week-End Attack - Liberec - Had 28.01.2009

24. února 2009 v 9:18 | green sister |  Reporty


V první řadě musím poděkovat navaděčům, kteří nám radili "trojkou na konečnou a pak FURT ROVNĚ, pak se zeptáte na koleje Harcov, blok D". Takže: cesta z konečný ke čtyřem přehnanejm panelákům byla všelijaká, ale rozhodně ne "furt rovně". No ještě, že máme tlamičky a umíme mluvit... a že před náma nigdo nezdrh, ale všichni ochotně radili. Táák, to tak na úvod :)
První nám zajekali kamarádi z Rumburka - Holle Arbeit (nad o je přehláska, ale nemůžu ji najít) - plní sil, samozřejmě, páč nejeli pátek i sobotu... :) Měli přednost, páč Kačka, která "pěla" má už v břiše malou fazoli a nechtěla být v zahuleném prostředí. Muzika skvělá - má úplně jinou šťávu než bývalí Mrázci. No, něžná ruka dámy je prostě znát, Péťa s kytarou klasicky klidně, a Jenda s basou a Kocour za bicíma vytvářeli úchvatný kontrast "kamennné tváře a bubnujících mimických svalstev". Navíc "arbeitovské" pruhované úbory všemu dávaly ten pravý smysl. Shodou náhod jsem vypadala jako zarytá fanynka, nebo jako další "dobrovolný" pracovník.
Jako druzí našlapali domácí Fasteratu, kteří se, poznamenáni víkendem, podceňovali. Jak jsme mohli slyšet: "nebude mě slyšet!", nakonec nebylo pravdou, Kudlis ječel parádně, jen to mělo trochu "hysteričtější" říz a ostatní kluci váleli, jakoby nic... Mě osobně to sedělo třeba víc než v DC, možná mi to bylo bližší tou hysterickou náladou.... hahaha.
Jako poslední, chudinky, si to vyžrali Blu 82/B, kteří jeli s Fasteratu od pátku, takže na tom byli podobně, ale řekla bych (tipuju), že víc chlastaj, tak na tom byli možná hůř :) Ale ustáli to, sice na hraně, ale ustáli, zahráli a zapeklili.
S Matějem tímto děkujem všem, páč jet na akci, gde hrají "samí přátelé" se nepoštěstí pokaždý. No a to tričko... velikosti "es"... uh uh uh uh uh.
Jo, jinač cesta z Harcova do centra krásná... procházkou ve tři ráno, špíček na přehradě, žádný auta, žádný stres, časově ok, AŽ NA TY ČESKÝ DRÁHY!!!! (Veru, sorry) ALE ONI NEJSOU SCHOPNÝ ANI ZATOPIT, GDYŽ JEDOU LIDI DO PRÁCE VE ČTYŘI RÁNO!!!! NO BLILA BYCH.
Do postele jsme padli přesně v 7:00... a já osobně už z ní ten den nevylezla :D GS

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Veškeré info, pozvánky, reporty či články neváhejte a posílejte na blu82b@seznam.cz