DC fans of extreme music! D.I.Y., recycle and play fast or die!

CUNNILINGUS GRIND SESSION no.1 - 27.3. Rakovník - Astacus

12. března 2009 v 10:05 | inConspiracyWithSatan - www.payo.cz |  Pozvánky
Rakovničtí vyhrožovali dlouho, jen co je pravda! Ale až nyní je jasné, kde že se ona veřejná exhumace při účasti pětky zkušených provede. Vše podle papírových předpokladů zůstane hezky doma pod pokličkou a samotný závěr měsíce března roztančí v rakovnickém klubu Astacus pětice vypečených, která za tuto zastávku vděčí domácím CUNNILINGUS, jenž svojí první párty nazvali jednoduše Cunnilingus Grind Session a zpřístupnili od 19:00 hodin za 90,-Kč.

Pořádající skvadra CUNNILINGUS, jenž třetím rokem holduje a s chutí provozuje poměrně dravou formu syrového grindcore, kterou leckdy okoření gore příměsky, představí svojí typickou show, na kterou budou mnozí vzpomínat ještě hodně dlouho. Zato sokolovští NARCOLEPTIC představí mimo jiné také zbrusu nové vály, jenž jsou předzvěstí nadcházejícího alba, které slibuje pořádnou melu. Děčínští crust/punkeři BLU-82/B jsou stále chtěnější a koncertně se jim daří opravdu skvěle, o čemž svědčí rovněž i aktuální split album s fast-coreovou bruskou KOHOUTEK a POŽADOVANÝ STAV MYSLI. Třetím v pořadí jsou kladenští, také d-beat crust/punkoví mladíčci JONESTOWN, jenž představí tvář zbrusu nové nahrávky - vinylové nahrávky, kterou se stalo společné split album s d-beatovou úderkou MESSERSCHMITT 109, jenž si lze zakoupit u Phobia Records za prachmizernou cenu. Ale pozor, edice je limitována pouho pouhými 30ti kusy. Do čtveřice všeho dobrého či nechutného? Death/grindová úderka NOCTURNAL EMISSION ukáže, zač je toho loket a nám zároveň uzavírá pětici vystupujících pro tento večer! A že je toho opravdu dost!

Sečteno a podtrženo, páteční noc měsíce března v rakovnickém Astacus, tj. to místo, kde bude tohle všechno k vidění! Doma tedy zhasněte, děti uložte do postele a po tají se vydejte do areálu, jehož zdmi se bude celý páteční večer prolínat vřískání a další možné či nemožné instrumentální praktiky pětice autorů.


Info:
27.3.2009, Rakovník - Music Club Astacus, 19:00 hod, 90,-Kč


Související odkazy:
NARCOLEPTIC - http://bandzone.cz/narcoleptic
CUNNILINGUS - http://bandzone.cz/cunnilingus
JONESTOWN - http://www.myspace.com/jonestownkladnocz
NOCTURNAL EMISSION - http://bandzone.cz/nocturnalemission
BLU-82/B - http://bandzone.cz/blu82b

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Veškeré info, pozvánky, reporty či články neváhejte a posílejte na blu82b@seznam.cz