DC fans of extreme music! D.I.Y., recycle and play fast or die!

Blouděnice aneb první zájezd v kraťasech - 3.4. Krhanice Na Poště

10. dubna 2009 v 8:05 | zloRene |  Reporty
Uff to zas jednou byl vejlet... 3.4. jsme se vydali odsypat do Krhanic poblíž Benešova u Prahy. Vyjeli jsme dokonce dle plánu. Avšak seznam měst (a i prdelovic), přez která máme jet, vypsaný z mapy.cz, byl k ničemu. Zkrátka zajeli jsme si a zablodili snad všude kde se jen dalo. Vrcholem všeho byla řit Mokřany, kam jsme po polní cestě za tmy dojeli. Na mapě odtama nebyla značena žádná silnice, lampy tam nesvítili, tak jsme to po polničce vzali pěkně z5 přez samý -ice... No do Krhan-ic(e) jsme dojeli asi v půl 11, tzn 5 hodin jízdy na 160 km!! Inu příště radši zainvestujem do známky hned, né až nasratý druhej den.
V hospodě bylo solidně narváno. Zjistili jsme, že jídlo žádný neni a v putyce měli jen utopence - ještě že ten chleba máme i tekutej. Vzal jsem tedy rezku a šel do sálu za výčepem, kde bylo totálně zakouřeno a oproti vedlejší místnosti prázdno. Hrála ten den druhá kapela (PSP) a valila do pár skotačících svůj punkoš. Měli 3 vokály, to se mě líbilo, kua musí nás taky začít ječet víc! Tak nějak jsme se dopili až k našemu setu. Lidi ještě víc vymizeli, když zjistili co se bude hrát za zvěrstva, takže jsme zahráli komorně pro pár nadšenců. Co dodat, neni punk jako punk! (a ještě že tak...). Po nás hráli domácí a pořadatelští ATG. Podporu měli krásnou a taky maj proč, od naposledy jim to hrálo podstatně líp! Totálně vysílen dávám jejich set v sedě. Bylo rozhodnuto, že se domů jede ráno. Ujal se nás dobrodinec Rash, takže přejezd cca 15km na byt. Co se dělo po tom nevím, dopadla na mě síť alko démonova. Z auta mě dostávali násilím... Cestou od auta na byt jsem opět nabyl vědomí, abych moh pokračovat s ostatními alkoholničením (čerti mmmmm) až do brzký ranních hodin.
Po probrání jsme vyrazili vyplenit sámošku od lahváčů a popíjeli, dokud se mistr Š. neprobral, aby nás dovezl (s decentnim zajetim si) do DC!
Nezbývá než poděkovat organizátorům za koncert, Rašovi a Megí (pěkně po česku hehe) za ubytování a luxus dort a BLU, že jsme to přežili!
FOTKY ZDE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Veškeré info, pozvánky, reporty či články neváhejte a posílejte na blu82b@seznam.cz