DC fans of extreme music! D.I.Y., recycle and play fast or die!

Na stráni to jde z kopce... 24. 4. 09 - DC VI - Letná

11. května 2009 v 6:57 | GreenSister |  Reporty
...původně jsem se tedy těšila na neobvyklý zážitek z koncertu na Rogalu, to se ale zvrtlo a zážitek z koncertu Nocturnal Emission a Lanieny Mentis byl ve finále ještě zajímavější... S Oxidem a Sacheťáckými sourozenci jsme se sešli chvíli po poledni na hlaváku, nakoupily se potřebné zásoby (vzkaz NE: .... ted je to na ty zakladce ... a fakt o tom vime celkem hovno .. snad jen že to je od jedny a hlavne Chlast sebou protože ty suchaři tam nemaj ani pípu :D ... na zakladce nečepovat to je fakt v prdeli ....) a vyrazilo se na stráň. Před ZŠ Na Stráni bylo moc hezké posezení na hřišti, tak jsme dali pár piv a nikotinových injekcí, opálili si dekolty a šli dovnitř. Uvnitř nám došla řeč, páč hudebna v týhle škole je fakt pěkná. Vymáklá atyp. místnost se zeleným kobercem a zelenými závěsy, mini-nahrávacím studiíčkem (mnou překřtěným na peep show) a skoro-kompletním vybavením hudebními nástroji mě osobně okouzlila. Mít takovou hudebnu na ZŠ, tak by mě snad hudebka i bavila (minimálně by tam probíhal stimul zelenou barvou). No, ale abych se dostala k jádru....
NE začali rozpačitě rozbalovat své nástroje, zatímco už je pozorovalo min. deset párů očí!!! Ano, akce byla komornějšího rázu, ale vůbec to nebylo na škodu. Nazvučili a roztočili show, během koncertu bylo strašně TĚŽKÉ udržet zadek na školní židli, prisahám. Taky během koncertu popadalo pár ks vybavení hudebny (tamburína, myslím že i dřívka...) ze zdi, Loudis si sundal tričko, což by, kdyby o to někdo stál, mohlo být i na žalobu :) a Dušan nezklamal, hlavně neodolal, a šel si trsnout. Nechyběla ani kalamajka (Dušan někoho čapne, hodí si ho na hrb a roztočí se jak blázen) se zpěvákem. To už se "sál" zaplnil na možná víc než 20 párů očí a NE pomalu dohrávali. Slíbená nová CD přivezli (akorát dvě, takže to jasně vycházelo na mě a Sacheta :), ale ta se zase šťastně vrátila do Bentzen v autě jednoho z tatínků. Bůůů.
Chystala se pauza, takže to vám musím povědět, paní mě fakt nasrala: Balím si retko uvnitř, aby mi to venku nelítalo, vrazím si ho nezapálené do koutku, a než stačím zvednout prdel k odchodu, řve na mě paní, co vypadá jako dozorce z Buchenwaldu: "Tady se ale nekouří!!!". No ne!? Fakt? Odpovídám paní se stejně rázným tónem: "A kouří tady snad něgdo?" .... paní zírá, nepočítá s odporem.... "...tak až se mi tady uvnitř potáhne od úst kouř, tak na mě útočte, PANÍ, ale do tý doby mě nechte na pokoji!!!" Zajisté jsem opět za sjetou děvku, ale odcházím s grácíí a trošku povařenou krví. Nesnáším jakékoliv podobné PANÍ.
Pauza na cígo, focení, popití, pokec, proběhla na školním dvorku, kde jsme si s Matějem dali menší bitku (tím jsme se bavili většinu času), pak mi Dušan vyfotil prsa (ale nenápadně :) a šlo se dovnitř, páč se zelený kobereček už rozpaloval pod nohama členů Lanieny Mentis z České Lípy. Ti zatopili pod kotlem a v sálku mohlo být okolo třiceti lidí. Věkový průměr by mě opravdu zajímal, páč největším pařičem akce byl zhruba čtyřletý chlapeček. Škoda, že neměl tričko s nápisem třeba: "Fuck you, Dádo Patrasová", nebo něco podobného :) Každopádně ho to bavilo, nutno říct, že i ostatní, já death moc nemusím, takže oceňuji spíše technickou stránku kapely (hl. kytarovou sekci), ale přiznám se, že pár valů se mi taky líbilo.
Tak jo, dneska to bylo rychlý, závěr takovej typickej: po akci se šlo na pívo, průhlednou sekanou a krokety bez vidličky na Kocandu. Jo, a na slimáčí žampióny Mr. Sacheta. Ble. GS
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Veškeré info, pozvánky, reporty či články neváhejte a posílejte na blu82b@seznam.cz