DC fans of extreme music! D.I.Y., recycle and play fast or die!

Report - Mezi ko......

15. července 2009 v 9:27 | zR |  Reporty
Probuzeni ve 100% tmě. Z hlavy střep. Zadušen mikinou, ochranou proti chrapani. Co se to kua dělo? Dotápu se ke dveřím a vyjdu do slunného rána. Jasný! Zkušebna Samochotijo - včera koncert - dneska další. Už se začínám orientovat.
Z koupaliště vyrážím (čti motám se) směr bydliště rodičů, které je opravdu nedaleko, ale ani tak jsem se tam večer nedostal. Vítají mne s otevřenou náručí. Má starostlivá zlatá máti nabízí vše možné, od kafe přez svačinu až k obědu. Já však vše odmítám vědom si shonu dnešního dne, což mi ještě potvrdí telefonát s Alešem, který zůstal na koupališti sám (a to on nerad), páč Špína vstal a rychlostí blesku naházel všechny a všechno do pidikár a hnal to na DC. S otcem jsme proto zajeli pro našeho Pašíka ke garážím zručných mechaniků, který byl u doktůrka. Na koupálku jsem nabral Aleše, který zrovna snídal 2 pívo, naházeli jsme věci do kár a hnali to na Cvokov, jelikož mi už volala celá "ustrašená" Romana, že je Šmíca už "vyhání".
Chvilku trvalo než jsme se sešli, ale nakonec si to už sypeme ve složeni ZRRAK ( Zuzkarybka, Romana, Rene, Aleš, Kudlis) po 13cce na DC za bujarého veselí i přez vyčerpanost, bolest hlavy a kocovinu, které mne (nejen) provází celým dnem. Ve zkušebně se zbavujem přebytečných věcí a zbývá vyřešit, co podniknout před odjezdem do Teplic. Aleš s Romanou má jasno - postel volá. Já s Libereckou návštěvou nabírám ještě duo Ká+ká jako posilu, že pojedem někam na výlet. "Já bych chtěla na takovej ten kopec jak je z něj vidět na Labe a celej Děčín" žadoní fotomaniak Rybička. Kdo ví jakou záhadnou mozkovou disfunkcí jsem zaměnil Pastýřák za Sněžík, každopádně už jsme v Jílovym a z5 ni krok! Už před Sněžníkem mi bylo jasný, že se z časových důvodů nahoru nedostanem, jelikož na hodinovou pěší tůru opravdu čas nebyl. Proto pouze projíždíme pod ním a pokračujem dále na děčín. Cestou nás zachránil rybníček Vlčák, díky kterému to byl aspoň trochu výlet a né jen projetí se v autě. Pár hozených žabek a tradá vyzvednout Verču na hlavák, kde zrovna končila šichtu.
Hladový krky jsme se rozhodli nasytit kde jinde než na Poště. Orgie s uzeným smaženým sýrem s pár suchými rádoby fórky vrchního Jirky (kůli kterým mě to tam už začíná pěkně....) a zbývalo vyřešit co se zbytkem času. Vyhrála Zuzka, která si přála vidět naší Ississ, tákže jsme zamířili do našeho bejváku. Rychlý kafe, sbalit sekáč a dnes křtěná splitka a šupem na nádro aby to ti dva stihli a mohli jsme se všichni večer sejít na 3ožáku...

Nadpis naznačuje Mezi koncerty, né mezi kozy
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Green Sister Green Sister | E-mail | 17. července 2009 v 10:35 | Reagovat

Gdybys to nenapsal, tak mě "mezi kozy" ani nenapadna. No tak to jsem ve skutečnosti velice slušné dítě!!! GS

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Veškeré info, pozvánky, reporty či články neváhejte a posílejte na blu82b@seznam.cz