DC fans of extreme music! D.I.Y., recycle and play fast or die!

téměř mrtvé město Nový Bor, 10. 7. – Koupaliště –

7. července 2009 v 12:28 | mK |  Pozvánky
Alternativní kultura města Nový Bor d.i.y. uvádí:
BLU-82/b (fast crust core - Děčín), Underground theatre (screamo post HC se 2 bicíma - Liberec), Duo FN (A-folk - Praha), Lychyk olha (power violence HC/punk - Praha), Tahem zapni (chaos grunge - Kamenický Šenov), Samochotijo (crust HC/punk - Nový Bor), Cabaret sixty seven (chaos grunge - Liberec)

Z "jídla" se stala břidká kaše, která ztrácí jak na výživnosti, tak na požitku a důležitosti, alespoň u krmí s krátkou dobou trvanlivosti je tomu tak. Ale ani tohle všechno mi nebrání v tom chopit se vařečky, zažehnout plotnu a udělat něco fakt hnusnýho. Jak říkal myšák v kresleném filmu Ratatouille: "Každý může vařit". V tom hrnci na plotně bublá kus mého já, ať už minulého, nebo současného. Chopte se koření a znechuťte strávníky!

Alternativní kultura města Nový Bor d.i.y.
..když hlavní hodnotou nejsou zisky..
solidaritu kolektivu Milady


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mK mK | 8. července 2009 v 0:15 | Reagovat

S lítostí oznamuji, že kytarista Confuso sino má v pátek noční, Confuso sino tedy nám a jimžel nevystoupí. Místo nich na poslední chvíli přijala pozvání kapela Underground theatre. Kdo nezná, jedná se o liberecké uskupení hrající potemnělý, melancholický, energický Hard Core, ve složení: kytara, basa a dvoje bicí, které dodávají celému hudebnímu tělesu patřičnou rytmickou sílu..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Veškeré info, pozvánky, reporty či články neváhejte a posílejte na blu82b@seznam.cz