DC fans of extreme music! D.I.Y., recycle and play fast or die!

Akce v Castě - 26. 9. - Liberec

23. září 2009 v 9:57 | SIN THE EIGHTH |  Pozvánky
Zdar,
Chceme tě pozvat na party, která se uskuteční 26. 9. 2009 (sobota) v Libereckém CASTA CLUBU. O co půjde tentokrát?

MINDTRAP - Mindtrap je vskutku nezařaditelná a nevyzpytatelná bandička nasranejch floutků z Německého Bayreuthu. Směsice všeho možného i nemožného se mísí v jejich tvorbě, a každý si uvnitř nalezne to své. Tahle banda má, po osmi letech společného hraní, za sebou přes 150 koncertů po celém Německu. Vrcholem bylo předskakování takových jmen jako "See you next Tuesday" nebo "Since by Man". Cituji: "Neříkej nám, že jsme něco nového, protože to tak vskutku není ani my to tak necítíme. Když nás budeš nazývat "vášeň", "sebedestrukce", "úplná extáze" a "chaos", tak budeme spokojeni, protože právě tyto pojmy jsou to, co z nás dělají to, co jsme."(Mindrap).

http://www.myspace.com/chaoscore

ANIME TORMENT - Tahle partička z nedalekých Litoměřic, hrající metalovou alternativu, si získala už po celé republice spoustu příznivců. V rytmu japonských manga a anime motivů jsou tihle kluci připraveni zbourat Liberec, navíc hlavní vokalista slibuje, že si hlasivky rozpálí do běla jako žárovku, pokud k tomu dostane jen malou příležitost.

http://bandzone.cz/animetorment

THIS NIGHT DRAWS THE END - Kluci z Plzně jsou podle svých slov už natěšení, až budou moci lidem předvést svojí show. Se svojí nadílkou v podobě ještě horkého EP "VICTIMS", jsou připraveni na pořádnou porci to v Castě pořádně odpálit. Ostré rify doplňující mohutný vocal je určitě dobrou pozvánkou.


http://bandzone.cz/thisnightdrawstheend


SIN THE EIGHTH - Show bude v plné síle a navíc se podle kluků v playlistu objeví jedno malé, velké překvapení….

http://bandzone.cz/sintheeighth

SOBOTA 26.9 - CASTA CLUB LIBEREC
ENTRY: 80 CZK

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Veškeré info, pozvánky, reporty či články neváhejte a posílejte na blu82b@seznam.cz