DC fans of extreme music! D.I.Y., recycle and play fast or die!

Shrnutí Bene v Bene vol. 2

22. září 2009 v 13:57 | zR |  Reporty
Uff to byla zas fuška! Z této akce jsem měl docela vítr, páč na ní vystupovalo 2x více interpretů, než jsem kdy dělal, takže místa pro průser byla spousta. Naštěstí ale proběhlo vše bez větších obtíží a průšvihů! Akce začala s půl hodinovým skluzem i když jsem lítal už od 11 hodin a vozil veškerý potřebný věci. Od začátku nebylo o lidi nouze, za ten večer se jich tam ukázalo cca 200!! Teda i s kapelama, ale tak to je fuk. Původně jsem se chtěl trochu více rozepsat o kapelách, situacích a kdo ví o čem všem ještě, jenže to byl takovej zvěřinec (nec, nec...), že si prd pamatuju a bylo by to opravdu na X hodin vydolovat něco solidního z mozkových závitů...

Chtěl bych ale hrozně poděkovat všem kapelám a djs, které zahrály bez cesťáků, kolektivu klubu Gorilla za propůjčení prostoru a veškerou pomoc okolo (hlavně úklid byl asi peklo), kuchařům (dívkám i chlapci) za supr baštu a sqele zvládnuté distro s výdejem občerstvení, lidem, co bez okolků zaplatili vstupný a nesnažili se proklouznout kolem (jako odhadem 40 lidí, kterejm i těch 70 Kč za 10 kapel, které jsou navíc věnovány na dobrou věc, příde moc a radši zůstanou venku v očekávání okamžiku, kdy se budou moct vtírnout dovnitř) a hlavně velký díky mistru zvuku Datlovi, který celou tuto show parádně ukočíroval, celej den se mořil za mixákem, aby pak nakonec ještě odsypal luxusní set se svou kapelou!! Plivnutí posílám na alkopunx, který se neuměj chovat, dělaj bordel a eště se rozčilujou, když se na ně někdo osočí! Jste ostudy, už se proberte!

Kapele Paralysis jsme předali v průběhu večera celkem 6000 Kč, což splnilo naše očekávání na tento benefit obstojně! Sice je to tak na půl kytary, ale každá kačka dobrá, neasi ;)
Taaak a první roček fungování beg máme úspěšně za sebou! Do toho dalšího se vrháme hned po hlavě, hrnou se na nás totiž další parádní koncerty! Pro veškeré info sledujte beg.blog.cz, nebo beg bz profil.
How, zR

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zu Zu | 22. září 2009 v 18:12 | Reagovat
2 GreenSister GreenSister | E-mail | 25. září 2009 v 11:08 | Reagovat

Konečně mě něgdo vyfotil lichotivě - zezadu :) GS

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Veškeré info, pozvánky, reporty či články neváhejte a posílejte na blu82b@seznam.cz