DC fans of extreme music! D.I.Y., recycle and play fast or die!

Pyjotour - akt první - Ryba - 25. 9. 2009

7. října 2009 v 7:26 | GS |  Reporty
Zkurvená práce, člověka nenechají ani hoďku v klidu, aby napsal report. Kdo to má po týdnu dávat do kupy?
Opět proběhl gulage (dík Verunce), který se nám krapet připálil, ale nigdo to nepoznal. V Rybovi bylo krásně prostřeno a vůbec to bylo zatím asi nejlepší dispoziční řešení. Na místě bylo téměř liduprázdno,... .... ještě musím dát prcáka Sachetovi: Sachete, Ty děvko!..... .... a tak jsme svorně doufali, že ještě pár lidí dorazí. Dorazilo opravdu jen pár (30 platících).
No, kluci to nechtěli asi nijak zvlášť protahovat (asi jako teď já) a chopili se nástrojů jako první: Nocturnal Emission hráli před téměř prázdným placem a ukázalo se, že hraním před pořádným kotlem nastavili laťku sami sobě dost vysoko :) Zahráli dobře, dost dobře, v této poklidnější atmosféře pěkně vynikl kvalitní zpěv, kvalitní (v mezích možností) proto, že není chrochtáno bezmyšlenkovitě. Má to nějaký řád a nějakou tu zvukovou rozmanitost. Ale ta energie tam tentokrát nějak moc nebyla, odehráli to a děkuju, nashledanou. Víc se rozepisovat nebudu, páč bych byla akorát nasraná, že je třeba CELOU zimu neuvidím, nebo zimu a jaro, nebo gdoví co vlastně vůbec bude?
Rovnou jako druhá kapela naskočili "headlineři" večera: Smashed Face - deathcore z hor, a to z Vysočiny. Nehrají zrovna můj oblíbený styl, ale byli fajn, celkem mě bavili, na to, jak to na mě bylo technické, opravdu škoda, že byla tak malá účast návštěvníků, nějak mi to chybělo a nemohla jsem se tolik ponořit do muziky. Dneska to napravím a až půjdu pověsit prádlo, tak si je pustím alespoň z nahrávky :) I gdyž je fakt, že publikum se na ně celkem chytlo a utvořili živnou půdu pro další kapelu. Každopádně to byli sympatičtí lidé, jimž jsem byla ten večer bytnou, a musím je pochválit, že nevzbudili Matěje, který šel v sobotu do práce. Dík. Za odměnu jsem nevzbudila já je, gdyž jsem Matějovi ráno vařila kafe v koupelně. Není zač :)
Třtí hráli Onanizer - prasec grind z Aše, kteří mě teda pěkně rozparádili, bomba bordel, bomba řev. Zatančila jsem si, až jsem měla druhý den otlučené klíční kosti od korálů. Bylo to strašně živelné a správně rychlé, stopky na těch pravých místech, no prostě: gdybych uměla pořádně hrát na nějaký nástroj, tak bych hrála tohle, he. Ale neumim... ... tak aspoň, že mi to něgdo zahraje. To jsem fakt ráda.
Poslední hráli Cock Brutality (hurááá) z Liberce a to byla správná třešnička na pátečním večeru. Celý vystoupení jsem se nezastavila a dělala, že mám padoucnici. Taky perfektní atmosféra, Mirrovi to slušelo, všem to slušelo, ten jejich heavy-grind se mi rozléhal hlavou jako nějaká nemoc. Nádhera. Přišlo mi, že se zlepšili a gdoví, jestli ještě trošku nezrychlili :) Eh, to vypadá na rychloreport...
Nic moc se totiž, při účasti třiceti lidí, nedělo... myslím tím takové ty srandičky mezi kapelama, veselé historky z natáčení, o které bych se s vámi podělila. Navíc jsem seděla u gulage. Jo, vlastně jedna jo, ale ta snad ani nestojí za popis, páč nebyla vtipná, ale frotéristicky nechutná. Ale týpka jsem seřezala, seřvala a byl pokoj. Až na tuhle "legrácku" proběhl v pátek poklidný koncert, který můžeš beze ztráty hlasivek prokrafat a užít s pár přáteli a pak jít na dvojku domů... ... za sebou táhnout sedm lidí na byt a jít spát. Až na to, že se akce vůbec, ale vůbec nezaplatila. Tímto dostáváte prcáka všichni. Vstup nebyl nijak děsivej a kapely za to stály. Výběr musím tedy ještě dodatečně pochválit, páč ten sedl, že bych brala ještě dvě kapely navíc. Jo a prcáka dostane ještě Peopl, že si ráno nedal čaj :) Dík Zdědkovi za asistenci a Vláďovi, že umí tak hezky děkovat.
Ty vole a fotil tam jako gdo? Ryyybiiiičkooo!!!
1. 10. - Tak Rybička nezklamala a nafotila perfektní fota při aktu třetím - v Liberci. To jen tak pro představu, páč je to vážně vždy zábava. Ale například Cock Brutality mi příjdou vyloženě divní :D Zpěv: Peopl, kytara: Míra, basa: Štěpán a konečně bicí: Jéža.
GS

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Veškeré info, pozvánky, reporty či články neváhejte a posílejte na blu82b@seznam.cz