DC fans of extreme music! D.I.Y., recycle and play fast or die!

21. 11. - Mosh-aerobic party - Brandýs nad Labem

12. listopadu 2009 v 8:55 | antiosafest |  Pozvánky
Patříš mezi ty co každý víkend prolejvají líh krvý, aby si řádně promazali pamět a regenerovali mozek? A přesto všechno, když vstáváš s opicí v hlavě, víš že se nic nezměnilo? Pro tu chvíli si do sebe nalil litry chlastu a pořád nemáš pocit že si v pohodě?
Proto tu pro Tebe máme opravdu vydařenou akci, která Tě totálně nakope a uvolní všechny emoce z těla ven!!! 21. 11. 2009 v Brandýse nad Labem, Klubu-K rozjede Mosh-Aerobic párty, která je v dnešním naspeedovaným světě jedinou uzdravující kůrou!!!

Co tě čeká? Uvidíš zde pět předcvičujích, kteří Ti rozdrásají ušní bubínky, zpotí Tě jak dveře od chlíva a nenechají tě odejít bez úsměvu na Tvé propocené držce!

LYCANTROPHY
Extrémě rychlí hardcore z temných lesů Vysočiny a ponurých poděbradských ulic, se skvělým dívčím hláskem, který zahalí do tmy všechny superstar!!!
http://www.myspace.com/lycanthrophy

DISBEATLESS
Rozdupejte lenonky a spalte desky The Beatles! Tyhle jihlavští okovanci vám narvou do bubínku několik ocelových ryfů, rychlejší než náboje z M-16ky!!!
http://bandzone.cz/disbeatless

PRŮMYSLOVÁ SMRT
Violence-hardcore z jihlavských ulic, plný vzteku a nekonečně nadupaných beatů, které vám vytlučou z hlavy všechnu špínu. Asi z nejpunkovějších kapel tohoto večera, která vás nenechá ani chvilku na zemi. Všichni budou lítat vzduchem jako při atomovém náletu!
http://bandzone.cz/prumyslovasmrt

COLYMBOSATHON ECPLECTICOS
Punk-grindová brandeyská partička, která udělá víc bordelu než čínská armáda! Dvoučlenná sestava vám natankuje řádnou porci temného chlistýru, kterej vám proletí prdelí!!!
http://bandzone.cz/colymbosathonecplecticos

BLU 82/B
Děčínské crustové komando, které si brousí zuby na Brandeys. Obyčejní smrtelníci zavřete petlice, blíží se BLU madafakrs!!!
http://bandzone.cz/blu82b


JESTLI MÁŠ POCIT, ŽE TOHLE NENI VEČER PRO TEBE, TAK SE PLETEŠ!!! PŘIJĎ SI NAFORMÁTOVAT MOZEK A PODPOŘIT TYHLE VYPEČENÝ PARTIČKY! DRUHÝ DEN UŽ NEBUDEŠ MUSET NIC A NIKOHO PROKLÍNAT! ÁMEN d:c)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Veškeré info, pozvánky, reporty či články neváhejte a posílejte na blu82b@seznam.cz