DC fans of extreme music! D.I.Y., recycle and play fast or die!

REP: Assassins & Climax - DC Kladno - 22. 1. 10

25. ledna 2010 v 11:06 | gS
Ge, psát v pondělí o páteční akci by nebylo tak hrozný,... ovšem gdybych celou sobotu neproseděla u tatéra a nebyla nasáklá dojmy, barvou, bolestí a Bephantenem Plus. Tak gde začít...
Knajpu Kladno jsem navštívila poprvé, přestože kolem ní jezdím každý den z práce. Přiměla mě k tomu zvědavost, gdo (hurá!) další dělá v Děčíně akci. Na plakátech stálo DC punx commando (o-cho-cho) a já měla mlhavé povědomí gdo by to tak mohl být... potvrdilo se. Knaj-pička samotná byla drobná a tak tak pozřela všechny lidi a psy, co přišli; salonkem byla asi stejně velká, půdorysem téměř čtvercová místnost s vyšším klenutým stropem. Začátek akce byl nahlášen na 20.00 a mělo dorazit 5 kapel.
V deset začli hrát mostečtí Assassins, na které jsem téměř neviděla, ale stejně nebylo třeba, zvuk totiž bohatě stačil. Sakrarychlej klepačkovej až sypačkovej (behehe) hc punkoš, místy líznutej metalovýma kytárkama, byl perfektním začátkem akce. Zpěv nasranej jako sviňe, kytary zběsilý a basa zajímavá. Dost by mě zajímaly texty... (na BZ jsou dva). V půlce koncertu jsme se od zpěváka dozvěděli, že jsme všichni pokrytci, což mě velice pobavilo a s čímž taky plně souhlasím. Tahle hláška vyselektovala pár lidí a rázem bylo vidět na běsnící bandu :) Bavili mě od začátku do konce.
Climax z EU (tak mi říkala sestra v nemocnici, když jsem chodila půl roku na kontroly bez kartičky pojištěnce a OP: "Ááá, slečna Žižková, bydliště Evropa.") udrželi laťku stejně vysoko jako předchozí kapela a líbili se mi možná ještě maličko víc. Hlubší řev mě pěkně rozhoupal, k němu se místy přidával křik basáka, který to pěkně doplňoval. Kupodivu nás zůstalo na sále asi deset, většinou holek, basák mezi nás chodil na výlety a chvílema byl hlavou (na kytaře) i docela nebezpečnej :) Bavil mě přidrzlý zvuk kytary a kompozice jednotlivých skladeb (jestli se vůbec DÁ tohle slovo v tomhle směru použít).Tahle kapela byla prfektním koncem večera (haha) a jednou z mála punkovek, který bych si poslechla doma. Oooo.
Nevím, zda ostatní (já už můžu psát i "kinder", gdyž byl věkový průměr návštěvníku 17 :)) punx čekali koncert ve stylu Rybiček 48 (ble, no schválně si to poslechněte), ale jeslti jo, tak museli být kurva zklamaní. Asi proto se jich většina spokojila s pivema a cigárem na baru a muziku tak nějak vypustili. Já osobně byla nad očekávání spokojená a vůbec jsem šesti pětek za dvě kapely nelitovala (pivko bylo za 16, takže co...). akci zvučil Datel, kterému se to úplně nezdálo, mě osobně zvuk seděl dosti.
Fotky bude mít jistojistě Klafonius: http://blejsn.rajce.net/
GS

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 BejbyMl. BejbyMl. | 26. ledna 2010 v 12:25 | Reagovat

no tak s těma kapelama se to nějak posralo zkoušeli sme sehnat(teda halvně Renda nám dost pomohl tak že za to ještě jednou dík) další kapely protože nám to odřekli dá se říct chvíli před ale nevyšlo no i přes to si myslim že akce dobrá snad to tak viděj všichni :)

2 David David | E-mail | Web | 25. června 2012 v 17:44 | Reagovat

Jo jo , moje řeč

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Veškeré info, pozvánky, reporty či články neváhejte a posílejte na blu82b@seznam.cz