DC fans of extreme music! D.I.Y., recycle and play fast or die!

POZ: Bizarro Masacra Violento Tortura Festa 5 - 20.2. Liberec Had

25. ledna 2010 v 8:55 | Peopl / HFT |  Pozvánky
20.2. Proběhne v Liberci již páté Bizarra Masacra Violento Tortura Festa, na což Vás co nejsrdečněji zveme!! Co, kdo, kde se dozvíte níže. Jen bych Vás abyste dorazili včas a mohli jsme začít hrát už od těch pů osmé, jinak se koncert vleče přez půlnoc a jak diváci a muzikanti jsou alkoholicky znaveni :-D Věříme že opět vytvoříte parádní atmosféru jako na předešlích Bizarrech.

Tentokráte je složení převážne z kapel které se již na nějakém z Bizarr objevili a zanechali kladný dojem.

BIZARRO MASACRA VIOLENTO TORTURA FESTA 5Spasm, Amoclen, Ultra Shit'n Slim, Full Time Job, Cock Brutality

lokace: klub Had, vysoké koleje Harcov, blok D, Liberec

start: Peklo vypukne v 19:00 (19:30), pět nadupaných kapel, doražte včas ať o nic nepřijdete!

vlez: celá ta sranda bude stát 90,-

Kdopak nám to hrál?

SPASM http://bandzone.cz/spasm

Tak to asi netřeba představovat, před rokem přišlo na tyhle zvrhlé goregrindové gigoly na 250 lidí a stálo to za to! Veselá metelice a k tomu totální nátěr, bláznivé převlečky a k tomu zvrhlé oplzlosti, přesně jak to máme rádi! Kapela využívá originální zvuk nabustrované basy která nahrazuje kytaru. Spousta odehraných koncertů se slavnýma kapelama doma i v zahraničí a hojné účasti na maskrózních fesťákách, třeba i letošním Obscene Extreme.

AMOCLEN http://bandzone.cz/amoclen

Taktéž naše rozmilé medicínské Ejmokleny jsme měli již na Bizarru (dokonce i ve stáji na Anal Bleedingu), už jsme s nima odehráli několikero koncertů, pokaždé to bylo dojemné a teplé. Našlapanej Crust/Grindcore jak má být, zvědaví jsme na nového vokalistu, jenž bude mít nelehkou úlohu nahradit Hynega, jenž se snad i přijede do Liberce s náma rozloučit. Na tuhle kapelu jsme taktéž měli možnost vystrčit prdel na Obscene Extreme letos.

FULL TIME JOB http://bandzone.cz/fulltimejob


Mladá a nadějná kapela z Práglu, na třetím Bizarru odsrali časovej skluz a hráli v půl třetí pro dvacet lidí a stejně to bylo zabijácké jak prase. Matematicky přesnej Death řízlej corem, brutální vokalista, máme se na co těšit. Tentokráte bude pozornost zaměřená na bubeníka Vojtu, jenž si na letošním Obscene Extreme zlomil nohu při skákání z podia, tak budem moct posoudit jak mu to srostlo :-D

ULTRA SHIT 'N SLIM http://bandzone.cz/ultrashitandslim

Veselý Varnsdorvský umcaca-umpaumpa goregrind jsem chtěl pozvat na akci již delší dobu, bohužel konkurenční liberecké kapely bez špetky nápaditosti je v jednom kuse zvali na vlastní konciky, takže se k tomu dostávám teď. O zábavu se postarají zkušení členové Bonesaw of the Brains a již neexistujících Grind de Luxe.

COCK BRUTALITY http://bandzone.cz/cockbrutality

To nejhorší nakonec. Takže co si pro vás připraví pořádající kapela? Tak vzhledem k tomu že to bude jubilejní 50tej koncert v historii kapely, tak se budeme náš kripl grind snažit do vás nahustit rychlým tempem plovoucí papratky, jen s občasnou přestávkou na loupežníka.. Máme i nějakou tu novinku v gay-listu a snad dostaneme inspiraci k nějakému tomu slušivému originálnímu oblečku

Roz-piss (může se měnit podle aktuální situace a lenosti kapel)

19:00 (19.30) Full Time Job
20:00 Ultra Shit n' Slim
21:00 Cock Brutality
22:00 Spasm
23:30 Amoclen

Tak těším se na všechny!!!


Peopl

www.bandzone.cz/fan/hft

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Veškeré info, pozvánky, reporty či články neváhejte a posílejte na blu82b@seznam.cz