DC fans of extreme music! D.I.Y., recycle and play fast or die!

Tak už necelý tři do kakastrofy neeee?

4. ledna 2010 v 7:48 | zR |  Články, ankety, kecičky
Jou nula devítku máme za sebou... Asi jste si všimli...
Poslední měsíc nebyl blog moc aktualizovanej, vinou toho, že jsem se u netu moc nevyskytoval. Inu to se teď opět změní a vše pojede jako na drátkách, takže čekujte a kontrolujte, aby jste nějakou tu dobrou akci neprošvihli.
Do toho nadcházejícího roku Vám jistě přeje kde kdo, proto já nebudu dalším. Naopak budu mít přání já. Přání, aby na koncerty chodilo alespoň tolik lidí co doposud (na těch lépe navštěvovanejch akcích), ale né na úkor kvality návštěvníků, zkrátka takoví, kteří se jdou normálně pobavit, bez zbytečnejch keců a vochcávek zaplatí vstup a neobtěžujou pak ostatní ať už jakkoliv. Machopogo s pivem, agresivní konflikty, sraní se do kapely při hraní a podobný výstřelky, toho co nejméně.
Věřte, že nikdo z děčínských organizátorů akcí to nedělá pro nějaké vlastní obohacení, nikdo od toho nečeká žádnou slávu, nebo kdo ví co ještě. Dělají, nebo spíše děláme to proto, že nás nebaví jen reptat, že se v DC nic neděje, že je nuda, ale hlavně neděláme to jen pro sebe, ale především pro lidi. Vstupný je tu u nás dlouhodobě opravdu na minimu, taktak se akce poplatí. Proto prosím, ať jsou všichni soudný a uvědomí si, že se to zkrátka nějak zaplatit musí.
Každého časem odradí, když musí sahat do svojí kapsy po málo navštívený akci, u které strávil spoustu času přípravou, celej večer lítal jak čamrda aby vše v klidu proběhlo, do toho řešil pár konfliktů a průserů a nakonec si koncert ani neužil a viděl sotva půlku vystoupení kapel. No a až se na to vykašlou všichni, to pak bude teprve na čase reptat že se nic neděje. Dokud se nenajde zas další obětavej "blbec"
Takže si dovoluju za všechny organizátory koncertů v Děčíně apelovat na návštěvníky - choďte na koncerty a akce, i když nejsou třeba zcela podle Vašeho gusta. Podporujte kapely a muzikanty obecně, i když jste o nich nikdá neslyšeli a jsou pro Vás zcela nový, jak jinak by jste mohli oběvit nové, svému srdci blízké, hudební uskupení? A chovejte se na koncertech trochu lidsky, i když je to kolikrát zvěřinec :)
Navážu-li na nadpis, podle spousty předpovědí a náznaků zbývají dnešnímu světu poslední necelý tři roky. Kdo ví, kde je pravda, ale ať je to tak nebo tak, proč si ty následující roky neužít co to dá....?
Inu dost mého ranního výlevu duše první den po "svátkách" v práci... Takže naviděnou na první letošní DC párty, kterou jsme si pro Vás připravili v krásném trojlístku BEG + Driver actions + hudebniny Děčín - info zde. Šťastnej novej punk-rok!


Obrázek je dlooouhej, ale nějak se mi sem k tomu článku hodil, otevřete si ve velkym náhledu kliknutím zde, stojí za to ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Veškeré info, pozvánky, reporty či články neváhejte a posílejte na blu82b@seznam.cz