DC fans of extreme music! D.I.Y., recycle and play fast or die!

POZ: BrutálPárky / B*day párky - 5.3. DC Biograffs

17. února 2010 v 7:49 | VxNx |  Pozvánky
5.3.2010 - Děčín - Klub Biograffs ( U Ryby ) BRUTALPÁRKY/B-DAY PÁRKY

OPITZ , CHOKED BY OWN VOMITS, DECOMPOSING MANURE, COCK BRUTALITY, MINUTA HLUKU

Ok, Je právě na čase ( ono už bylo na čase poměrně dlouho ) aby pod oslabenou hlavkou Nocturnal Dogs Clan vzešla další prdel nakopávajcí akce. Nějako se mi na Děčínsku zastesklo po Grindcoru a když k tomu člověk eště slaví plnoletost (jojo, kyčle už mám v hajzlu ) je vymalováno ... A PROTO :
Je mi ctí po roce zase do Děčína dotáhnout Mostecký fešáky OPITZ ! Za ten rok se toho hodně událo: Odjeli část Evropskýho Tour s legendou NAPALM DEATH, ale hlavně vydali naprosto perfektní a na český poměry zvukově fakt vyborně vyladěnou placku - GLOBÁLNÍ ORGIE - STRIKTNÍ PROTOKOL. Po jejich setu jsou špinavý trencle temeř zarukou, to mi věřte.
CHOKED BY OWN VOMITS ! - Dolnochčijský taneční gore grind komando - Otvíráci loňskýho Obscene Extreme Festu v Děčíně taky po roce jestli mě pamět neklame. Posíleni o nového basáka, (ten původní drtí druhou kejtru ). Maj na krku parádní desku z minulýho roku Shit Autopsy, prave vyšlo i Split CD s Ruskými SCAT a všechno je to superpoctivej matroš !
S natočením čupr 11ti songový placky Liquid Manure Drill z konce minulýho roku se Pražští DECOMPOSING MANURE sakra vyšvihli. Prvoligová Grindcore rubanice !
No a samozřejmě nebyla by to dobrá akce kdyby neprijeli Pandy z Liberce : COCK BRUTALITY kteří nás znovu obšťastní pissantropní mjuzikou.
Co vznikne spojením 40% Nocturnal Emission, 40% BLU-82/b a 20% Tabula Rasa? No přece Minuta hluku! Nový projekt z DC podhoubí, který si v tento den odbude své odpanění...
Celá tadle sranda výjde na 70 kaček, začátek je plánován na 19:00

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Veškeré info, pozvánky, reporty či články neváhejte a posílejte na blu82b@seznam.cz