DC fans of extreme music! D.I.Y., recycle and play fast or die!

REP: GS - Monday sucks, but not THIS vol. II - Ryba - 8. 3. 2010

12. března 2010 v 11:02 | Gs
No, report ze včerejška napíše Rrrené, páč jsme se tak domluvili a určitě k tomu má dost co zajímavého říct, já bych jen napsala, že koncerty v pondělí jsou NAPIČU, ale lepší než drátem do oka; gde by se mi asi tak podařilo skouknout kapelu z Litvy za sedm pětek, hm?
Předkapelou byli (opět) mostečtí a (opět) výborní Burning Steps, kteří ač metalcorově páchnoucí, drtili technický hardcore-punk s příměsí metálkových kytarových linek, které do hudby sedly jako prdel na hrnec a opravdu se mi líbily, vynikaly tam a byly dotažené, žádná polovičatá práce. Přednes zpěváka mi zpočátku nebyl po srsti, ale rychle jsem si zvykla a též jsem si užívala přiameričtělé vokály basáka a kytaristy (jeden kytarista chyběl a prý kluci teprve teď zjistili, jak je dobrej). Set akorát tak dlouhej (bylo zpoždění jako svině) a akorát tak výbornej! Na to, že se mi (opět) nikam nechtělo, jsem byla (opět) velmi potěšená, že jsem byla schopná vytáhnout paty z domu a nečumět doma na FearFactor.
No a Litevci, K.A.N.G., tak na ty jsem byla taky zvědavá, ale ve finále mi přišli maličko průměrnější než mostečtí. Byli teda tvrdší, to rozhodně, uřvanější, každopádně, žádný emopády, žádný zdržovačky, ale lepší pocit jsem měla prostě "z našich". Chlápci to byli ale nadmíru sympatický a jejich muzika mi vůbec nevadila, ke konci možná pouštěli mou pozornost někam po větru, ale nevadí. Snad se jim u nás zahrálo pěkně.
Taky jsem se těšila na proklamované Hudrbanden, ale to už vám dovysvětlí a fotodokumentaci doplní Rrrené. Tak, a je to.
GS

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Veškeré info, pozvánky, reporty či články neváhejte a posílejte na blu82b@seznam.cz