DC fans of extreme music! D.I.Y., recycle and play fast or die!

POZ: Scandinavian Scum - 12.7. DC Biograffs

23. června 2010 v 9:12 | zR |  Pozvánky
Po loňském výtečném koncertě australských Captain Cleanoff jsme letos dostali další luxusní nabídku od Obscene prod. a díky tomu čeká děčín petelice nevídaná: akce s názvem Scandinavian Scum!! Dva účastníci Obscene extreme festivalu na evropském turné + dvě domácí tlupy! Opravdu žhavé pondělí...
ar
Akce se koná v pondělí 12.7. v děčínském klubu Biograffs. Začátek plánován na 19. hodinu, přijďte včas, ať nic nezmeškáte! Jsou prázdniny, ale to pracanty poměrně netankuje, tudíš konec bude co nejblíže 22. hodině, abychom mohli v pořádku vstát ráno do práce a za povinnostmi. Vstup bude 80 Kč.

The Arson Project - hc grindcore masakr (Oskarshamn, Växjö & Karlskrona - Švédsko)
kapela drtí pekelnou rychlostí od roku 2005 a za tu dobu stačila odehrát přes sto koncertů napříč evropou a rozbít tak nespočet klubů a návštěvníků... Na kontě mají demíčko Good morning Vietnam a album Blood and Locusts z roku 2008. V současné době chystají materiál na nové cd.


Tinner - disbeat punk thrash šílenost (Stockholm-Åland, Ahvenanmaa - Finsko)
Uštěkaný volkál, rychlý štiplavý kytary, v dbeat tempu tepající bicí, ponožkovou masku na hlavě - hell yeah Tinner jsou tady!! Za svou existenci maj na kontě 5 řadových alb a pár split 7'', např s Unholy Grave, Aghathocles a Slapendehonden.


BLU-82/b - fastcore crust punk (Děčín, Benešov n. Pl., Františkov n. Pl. - Česká Republika)
Domácí fast úderka hrající cca 3 roky. Rok 2010 je ve znamení změn v sestavě, takže tento koncert bude opět premiérový, tentokráte pro kytaristu.


Bloody Diarrhoea - grind lo-fi (Děčín, Lovosice - Česká Republika)
Taktéž domácí cházka, tentokráte grindovací smršť s elektronickým bubeníkem, proložená elektro vsuvkama, inu občas tekknogrind. V současné době dokončují práci na novém cd Tenesmus, které vyjde pod křídly nejmocnějšího gore labelu BIZZARE LEPROUS PRODUCTION. Ukázky z něj si můžete poslechnout ukázku na jejich bandzone profilu.


Support the underground, punx for punx, not for profit!

12.7. Biograffs
tinner + AP tour
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Veškeré info, pozvánky, reporty či články neváhejte a posílejte na blu82b@seznam.cz