DC fans of extreme music! D.I.Y., recycle and play fast or die!

POZ: koncerty Aback distra červenec - září 2010

14. července 2010 v 10:09 | Peťa Aback |  Pozvánky
Pátek 23.7.2010 - DIVOKÁ VEVERKA, PARDUBICE :

KOLLATERAL - www.myspace.com/kollateralpunk - výborně nasranej hardcore punk z německa, tuhle bandu jsem měl tu čest vidět na jejich domácí půdě, veřte umějí to pořádně rozbalit z vostra, bubeník doslova a do písmene likviduje blány na bicích a dokonce zvládají zahrát dva sety hned po sobě, na živo o stoprocent rychlejší než z nahrávky!! Pokud máš zájem o jejich nahrávku, tak koukni ke mě do distra.

CRIPPLEKORPS - www.bandzone.cz/cripplekorps - s nima pojedou 3 denní mini tour v doprovodu SANITAR, po krátký době se představí opět na prknech Veverky, takže co více psát....??? Akorát asi to že na společným koncertě s R.K.S. vykročili opravdu pěkně!

SANITAR - www.bandzone.cz/sanitar - opět do nás budou pumpovat adrenalin pražský d-beat crust inferno, zase po delší době u nás vznikla kvalitní kapela co to umí na živo pěkně rozpálit!

Pořadí kapel : 
1) CRIPPLEKORPS
2) SANITAR
3) KOLLATERAL

Začátek od 20:30, vstup 120,-. Vegan jídlo a distra na místě.

23.7. Pardubice
Sobota 21.8.2010
- Podbor (fotbalový hřiště) u Hrochova Týnce : MORE NOISE FOR LIFE VOL. 5 - hrát bude celkem 8 kapel z čech a ciziny.

Aback distro slaví 5 let distribuce.

Připomenem si 5 let existence mého distra a 6 let je tomu od roku 2004 kdy jsem v srpnu začal pořádat první koncert.

Na místě bude : Veganský občerstvení jako vždy za rozumnou cenu, z více druhů jídel, alko nealko, distra a materiály týkajicích se práv a svobody zvířat.

Jak se dosrat na koncert : Vlakem ve směru trati 016 Borohrádek - Chrudim. Vystoupíte na vlakové zastávce Bořice, místo koncertu leží od zastávky zhruba 800 metrů na fotbalovém hřišti u lesa. Mapka místa koncertu je umístěna na webu, na kterej je odkaz uveden níže.


Hrají :

DODESKADEN - www.myspace.com/dodeskaden - po delší době opět Švédská kapela... Od týhle bandy ze severu Švédska, přesněji z města Lulea nečekej pravověrný crust ale energickej hc/punk se členy kapel TOTALT JAVLA MORKER zpívanej ve švédštině, skvělá kapela která má už nějakej ten sedmipalec venku.


DICK TRACY - www.myspace.com/dicktracyviolence - společný Euro turné s DODESKADEN jede tahle zběsilá powerviolence kapela, která je rovnež ze Švédska z těch samých končin. Tuhle kapelu si specialně můžete vychutnat výbušným vokálem který obstarává jedna z dívek. Jejich složení je z dvou kluků a dvou holek. Což jen napovídá tomu že na živo to bude kvalitní smršť!


GOMORA - www.myspace.com/crusbeat - crust punk s vlastním označením "crustbeat" z Prahy, v přípravě je Split LP s LIFE POSSESSION. Kapela má odehráno spoustu koncertů u nás a pár i v zahraničí.


BETON - www.myspace.com/betoncrust - prdel nakopávající d-beat crust z Bratislavy. Tahle kapela má kontě pěknou řádku nahrávek, ty který bych označil za solidní počiny tak to jsou : Studiový demo které vyšlo na kazetě, split LP s ČAD a výborně povedený split EP s BESTHOVEN na kterým jejich dva vály zabíjejí! V přípravě je split singl s D-beatovými SKELETON, který má vyjít na Ultima Ratio. Takže je na co se těšit!!


KOBRA XI - www.myspace.com/kobraxi - thrash hc/grind z Chomutova. Kapela má taktéž pěknou diskografii, zasebou má 2 Euro turné, 1 česko-slovenské tour a tunu dalších koncertů. Nejpovedenější nahrávky mohu označit za split EP s PRŮMYSLOVOU SMRTÍ a s FIRE WALK WITH ME.


FEHLSCHLAG - www.myspace.com/fehlschlagband - výborně zahranej punk z Německa z městečka Brand-Erbisdorfu, v pořadí je to další kapela ze Saska... Tuhle kapelu můžu s přehledem přirovnat k VORKRIEGSJUGEND a nebudu vůbec daleko od pravdy, týhle kapele ostatně jako každý jiný dodává osobitost zpěv v rodném jazyce.  Kapela má hodně povedenou split LP, CD nahrávku s Německýma punkáčema NEUE WUT, která vyšla vlastním nákladem.


GUTS A GUNS - myspace.com/gutsandgunsstoner - valivej stench core punk z Drážďan/Lipska - Německo kde můžeš čekat za vokálama dívčí zpěv. Tahle kapela hraje netradiční až trochu výjimečnej styl ale za to pořád krutě dobrej!


6MAS - www.myspace.com/6mas - nakoplý hc/grind z Ostravy/Brna. Venku mají povedenou split kazetu s MOČOVÝ KHAMENI a planují
další nahrávku v podání 12" LP. Tahle kapela stojí rozhodně za povšimnutí!!

Pořadí a časy kapel :

1) GOMORA  20:00 - 20:45
2) GUTS A GUNS  20:45 - 21:30
3) KOBRA XI  21:30 - 22:15
4) BETON  22:15 - 23:00
5) DICK TRACY  23:00 - 23:45
6) DODESKADEN  23:45 - 00:30
7) FEHLSCHLAG  00:30 - 01:15
8) 6 MAS  01:15 - 02:00

Koncert se koná za každého počasí!

Začátek koncertu bude od 20:00 přesně! Vstup 170,-. S sebou přineste dobrou náladu jako každý rok!

21.8. Podboř

Pondělí 27.9.2010 - DIVOKÁ VEVERKA, PARDUBICE :

DEATHRAID - www.myspace.com/429073064 - brutální podlazenej hc/crust od lidí z těch nejlepších
crust kapel co nám můžou spojené státy nabídnout, lidi z DISRUPT, STATE OF FEAR, CONSUME dali do kupy další novou kapelu což je očividně dost slyšet i vidět. Špička americkýho hc/crustu, konkrétně ze Seattlu se nám představí na prvním evropském turné... Trochu se bojim říct že tohle je ještě lepší kapela než zmiňované předešlé kapely... Rozhodně znějí výborně a na živo to bude opravdu d etonace!! Po debutním masakrálním LP které vyšlo na Portladnském labelu Black water records mají zaděláno na další... Takže se nechme překvapit.


RISPOSTA - www.myspace.com/risposta - raw d-beat crust komando z Brna se solidní a povedenou diskografií, kapela to odstartovala demo kazetou, hned na to chvilku po ní vyvrhla první debutní LP který kde komu vytřelo zrak, zahraný crust punk s Hrubým zvukem a ještě povedenějším posledním LP který vyšlo nedávno na Insane society. Jejich novější produkce je ovlivněná více japonským hc/punkem a současným crustem který produkují např. FRAMTID. Tuhle desku považuji vůbec za nejpovedenejší počin na vinylu který u nás v ČR za poslední dobu vyšel. Kapela patří mezi to nejlepš ;í co můžeš s crustu u nás slyšet.


P.N.S. - www.myspace.com/pnspunx - tornádo hc/punk z Prahy který už nějakej ten pátek vrže.Kapela má za sebou rovněž povedenou diskografii. CD, 7"EP a split CD. Pro mě osobně jejich nejpovedenější nahrávka je poslední split CD s Americkými SOCIETYS PARASITES. Rychlá smršť a nálož!
Tohle tě nenechá na pochybách. Letos mají za sebou Europský turné na které jezdí ostaně každý rok.


Pořadí kapel :
1)P.N.S.
2)RISPOSTA
3)DEATHRAID


Začátek bude od 21:00, vstup 130,- . Na místě vegan food, distra.

27.9. Pardubice

Více info o koncertech/Labelu/Distru na : WWW.ABACK.BLOGUJE.CZ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Veškeré info, pozvánky, reporty či články neváhejte a posílejte na blu82b@seznam.cz