DC fans of extreme music! D.I.Y., recycle and play fast or die!

POZ: LONGBOARD PARTY NIGHT - 22.7. K-Klub Brandýs n. L.

9. července 2010 v 12:20 | Recyklátor |  Pozvánky

Konečně se to povedlo! Dlouho připravovaná spolupráce s místníma Longboarďákama se dala do pohybu a nastal čas pro pořádný mejdlo. A že to kluci umí rozjet i bez prkna pod nohama nemusíme vysvětlovat. Tenhle večer bude i jednou velkou oslavou Kokešových narozenin (jeden z longboarďáků), který se na tenhle večer vrátí z evropskýho longboard turné.

Co nás pro tentokrát čeká? Nejprve zahrají dvě skate-punk-rockové bandy, který dovalej z Nizozemska - Long way down a No good around (možná si někdo vzpomene na jejich koncert z minulého roku). A pak se můžeš těšit na pořádnou kanonádu longboardových videí. A mezi tyhle videa je zařazeno i video místních longboardistů B. O. D. Crew (Brandeys or die crew)! Musíš vidět, jinak neuvěříš co tyhle borci dokážou!

Chalani už jezdí nějaký ty roky a věnujou se tomuhle sakra nebezpečnýmu, ale zároveň progresivnímu sportu s plným nasazením. A je to sakra znát! To samozřejmě uvidíš na videoprojekci, kterou si pro nás připravili. Rychlá jízda, točivý zatáčky, výborný místa na poježdění a samozřejmě zlý pády až se zastavuje tep. Neuvěříš, co se s tímhle prkýnkem dá dělat a jak je to sakra rychlej "dopravní prostředek".

Pak se podíváme na nějaký světový videa, kde uvidíš ty největší barbary, který to mastěj nehorázně rychle (možná někteří nadšenci motorek zamknou svoje miláčky do garáže a koupěj si longboardy, hehe). Rozhodně skvěle doplní videa B. O. D. Crew, protože po jejich shlédnutí dostaneš opravdový obraz o tom, jak ti naši borci z brandeyskýho štrýtu diktujou. A především pořádně pochopíš o čem že tenhle sport je!!!

Longboarders never die!!!


Důležité odkazy:

Klub-K - http://www.klub-k.cz
Long way down - http://www.longwaydown.nl , http://www.myspace.com/longwaydownrocks
No good Around - http://www.nogoodaround.com , http://www.myspace.com/nogoodaround


Klub-K, Brandeys city rockers a Brandeys or die crew...

22.7. Brandys nad Labem
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Veškeré info, pozvánky, reporty či články neváhejte a posílejte na blu82b@seznam.cz