DC fans of extreme music! D.I.Y., recycle and play fast or die!

POZ: Setkání svobodných duší 6-7.8. Rožnov p. R. - Vrah

4. srpna 2010 v 15:49 |  Pozvánky
   Zdravím! Tu Ctib z rožnovského Vraha. A jdu na vás s avízem každoroční vrahžedné slavnosti nazvané Setkání svobodných duší.
     Tak tedy: dorazíte-li o víkendu 6. a 7. srpna 2010 na bývalou rožnovskou střelnici na Dolních Pasekách, co uslyšíte?
   
V pátek valmezskou zběsilost PAPA FURAT LA MUERTE (palba na dvě basy, bicí a zpěv), brněnské štváče INSANIA (poslední deska Kult hyeny = kurevsky působivé riffy, nad kterými letí překvapivě melodický zpěv; za jednoznačné plus považuju texty v češtině - stojí na silných jazykových nápadech a pokud jde o témata, jde o jednu z nejpunkovějších nahrávek české hudby) a domácí TELEFON.
     V sobotu začneme zlehka - RUTIN dříve drtil kytaru u vsetínských divočáků CTC, dnes žije v Praze, hraje akusticky a vážnější, pěkně vypointované texty jsou jeho silnou stránkou. Další parta je hudebně úplně jinde, byť i ona má kořeny na Vsetíně. Tam se vždy dařilo nejrůznějším stylovým výbojům, kapely odtamtud vesměs zněly daleko alternativněji než třeba ty z rožnovska. Stejně tak HUGO LUDRA - jen pro přibližnou orientaci: mně osobně to místy připomnělo Jesus Lizard, místy třeba i takový Dunaj… YARVAR COCHA je oproti tomu naprosto klasický punk (basa, bicí, kytara, dva zpěvy, ženská a ch lap), co strhává přímočarostí, opravdovostí - a taky tím, že to kapele hustě šlape. A opět domácí spolek - UŠTKNI, punk, kde do kytar štěká saxofon a texty léčí :) . 
     Pozor! Oba dny začínají koncerty v 19.30! Doba živého hraní je omezená, přijďte prosím včas!
     Co krom muziky? Dva nadšenci do japonských animovaných filmů už pár let pravidelně pořádají na Vrahu jejich promítání - pro ty, co tyhle bijáky prošvihli, je tu příležitost napravit to ve filmovém stanu, ale nepůjde jen o japonské anime, na své si přijdou i milovníci hraného filmu a děti. Půjde vesměs o krátkometrážní snímky. V sobotu po poledni tradiční pingpongový turnaj. Punková tombola. Pokoncertní tanečky pod jehlou DJ Valacha a dalších, …
     V areálu střelnice se dá stanovat i občerstvit se jídlem a pitím.
     Další informace plus odkazy na ukázky hudby zúčastněných kapel na www.vrah.cz .          
     Zveme vás!                                                                                    

     p.s. Psy ale nechte raději doma, díky!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Veškeré info, pozvánky, reporty či články neváhejte a posílejte na blu82b@seznam.cz