DC fans of extreme music! D.I.Y., recycle and play fast or die!

Souboj titánů

25. srpna 2010 v 12:03 | gS |  Články, ankety, kecičky
Už jsem jsem sem dlouho nic nenapsala, je ticho před bouří. Srpen byl odpočívací.
Včera mě jeden hmyzí tyjátr donutil k dalšímu zpytování svýho svědomí. Mám na krku krvelačnou vraždu. A protože po včerejšku nemůžu mluvit a tudíž to ani moc vyprávět, tak to aspoň sepíšu.
Ale abych začla od začátku: po zkoušce si to s Izzym přiserem dom, zasednem:

I: "Neslyšelas ňákou helikoptéru? (helikoptéra = velký hmyz)"
GS: "Helikoptéru? (helikoptéra = helikoptéra) Ne."

Fuska skáče po zácloně jak pominutá, dostává prcáka, jdu k zácloně, odhrnu ji a kolem hlavy mi proletí čtyřcentimetrový (bez prdele) torpédo. Za běhu (nás obou) čapu Fusku do náruče (akčňák jak sviňa) a hážu ji do ložnice. Sršeň je nasraná, vyprovokovaná Fuseklí, lítá kolem rozsvícenýho lustru a my sereme strachy:

GS: "Jsi alergickej?"
I: "Hm..."

Co teď? Pozhasínat, rozcapit okno, na parapet nalít šťávu (ano, první nápady bývají občas debilní). Co tam zůstalo? Večeře! Knížka! Kabelka s CIGÁRAMA!!! Pobráno. Schovat se do tmy, volat mamku:

GM: "Řachni ho botou..."
GS: "Ty si děláš prdel!?!?"
- Internet -
GM: "Tady píšou aceton, až dobojujete, zavolej."

Z nářadí beru pixlu s acetonem a dělám roztok do rozprašovače. Izzy dostává zbyteček Biolitu a autoatlas. Kurva, kurva, kurva. Nevíme, gde je. V kytkách? Kamenech? (I: "Gdybys, kurva, neměla tolik kamenů...") Olšovou tyčí šátrám po místnosti, na sobě mám mikinu (eskymáčka), kolem hlavy šátek, je mi, kurva, vedro jako prase a musím vypadat jako idiot. Najednou se mi nad hlavou zvedá helikoptéra, řvu nějaká citoslovce, prokládám je slovy "kurva", skáču na sedačku, sršeň sedá na řetěz od lustru. Hystericky začnu stříkat aceton na tu chudinku, pumpička rozprašovače pláče, že nestíhá, v tom mi dojde, že stříkat vodu s acetonem na žárovky asi nebude nejlepší. Sršeň se nasírá, páč chytá tři pěkný zásahy, ale nic jí to nedělá - letí přímo na mě, skáču ze sedačky, dávám si mrdu do kolene o svý milovaný křesílko, točím, při točce nabírám sršeň do šátku, co mi vlaje pod bradou, vbíhám do předsíně, sršeň vylétá z šátku, já chčiju strachy, pištím a ječím, letím (teda já běžím) zpátky do o. Tady se situace uklidňuje. Tak, co budeme dělat teď? Panická hrůza u obou, klepačka, nervy, cigáro. Zavoláme hasiče! Bojíme se šáhnout i na mobil, paranoia a sugesce roste.
GS: "Brýdén, tady Žižková, Děčín, v bytě mám obří sršáň, strašně se jí bojim a nevim, jak se jí zbavit, nemáte nějaký rady?
Operátorka: "Eh? No, můžu vás přepojit no, ale výjezdy se kvůli tomu nedělaj."
GS: "To je mi jasný, potřebujem poradit!!!"
........"příjemná" hudba - když člověk hoří, musí to být super.........
Hasič: "No..."
GS: "Mám tady brutální sršeň a nevím, co s ní"
H: "Řachněte ho botou"
GS: "To si děláte prdéél, dyť je velká jako kráva!"
H: "No, já nevim, no, chcete číslo na děčínskýho deratizéra?"
GS: "Jo!!!

......... volaný účastník není dostupný .......  DÍKY! DE-RA-TI-ZÉ-RE!!!

Jsme na to sami. Sršeň je v předsíni a lítá kolem světla, nabaluje na sebe pavučinu (říkám si, ještěže jsem prase, tahání pavučiny ji unaví...) hovno, hovno, slavný soude, ani trochu. V průběhu tak dvaceti minut se sršeň postupně objevuje a zase schovává, chvíli ji vidíme a bojíme se, chvíli ji nevidíme a bojíme se šáhnout i sami na sebe aby na nás nějakou blbou náhodou neseděla. Fuska pořád řve z ložnice a škrábe na dveře, páč si myslí, že my si asi hrajem a náramně se bavíme. V tom vidím sršeň u futer, co jsou blízko futer, u kterých z druhé strany stojíme - takže docela blízko naší základně. Oblékám si eskymáčka, v jedné ruce aceton, v druhé zbytek biolitu:

GS: "Izzy, já do toho jdu, já tady nebudu stát do dvanácti, kurva, musím jít spát!"
I: "No, moc se mi tě nechce do tý předsíně pouštět."
GS, I, Fuska: "Kurva, kurva, kurva!"

Vybíhám z futer a stříkám sršáni přímej zásah, odlétá z dosahu aerosolu a ani to s ní nehne, seru strachy, ale ještě ji chvilku pronásleduju jedovatým kuželem, jakmile polevím, sršeň se točí a letí proti mně, couvačka krz futra, ďaha klikou do zad (pak Izzy říkal, že i dveřma do hlavy, ale o tom nevím). Rozdejchávačka, skoro bleju. Jdu se kuchyní podívat chodbičkou do předsíně - sršeň se kroutí na zemi, beru atlas, hážu ho na sršeň - rána z milosti: s jekotem skáču na atlas a doufám, že nepodklouzne. Hotovo.
Nevim, jak dlouho to trvalo - čtyřicet minut? padesát? hodina? Celej byt smrděl biolitem a my se báli vyvětrat, dala jsem si brko za to, že jsem statečná panička a bytná, že jsem ochránila jak zvíře, tak spolubydlícího. Sršně mi ale bylo líto, říkala jsem jí sice "svině", ale to bylo těma nervama (nemyslela jsem, že se jich bojim tak moc, i gdyž mamka mi pak připomněla jednu Cvikovskou sršní akci a to byl vlastně taky hysterák jako prase). Ve skutečnosti mě to pak mrzelo, páč sršní bodnutí je sice bolestivější, ale jed je ve skutečnosti slabší, než včelí. Takže ten strach je způsobenej tím brutálním zjevem, tou velikostí.
Napadá mě, čí právo na život je větší? U mě to boj o život rozhodně nebyl (možná o Izzyho a Čučky, ale to není jistý) zato pro sršáň to byl jasnej konec už gdyž se nám zatoulala do bytu. Čí život je dražší? (absolutně si nepřipadám nijak užitečná pro tuhle planetu, zato sršně likvidují nadbytečný množství hmyzu - občas tedy i včelstev což užitečný není, ale to mi nedává o nic větší právo). Sršeň je státem chráněná, ale její zabíjení stát toleruje (což je celkem nefér, protože nejsou o nic jedovatější než včely, jen jsou prostě velké). Tak, kurva, kdo má větší touhu po životě, snad všichni stejnou, ona se tak snažila a skončila rozmázlá na zadní straně autoatlasu, páč vychytala byt dvou sršních fobiků.
Největší kopanec mýmu svědomí dala tahle věta z Wikipedie:
Přítomnost člověka sršně nedráždí a přímo na něj neútočí, přesto bývá člověkem pronásledován.
Takže hrdinka jsem, ale hrdá na to rozhodně nejsem, páč tady jsem ve skutečnosti ta zlá já.

GS
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 vozbujdenie vozbujdenie | E-mail | Web | 20. května 2018 v 1:15 | Reagovat

Nejnovější vývoj Unikátní nazývá krém Maxi Size zvětšení penisu pomoc co nejdříve normalizovat vývoj vašeho penisu a dosáhnout úžasných výsledků. Vy nevěříte ve své účinnosti? Tak ať se nyní pokusit se pochopit, co představuje tento produkt a jaké příležitosti může poskytnout. Krém pro mužské erekce MaxiSize – cena, hodnocení zákazníků. http://vozbujdenie.com/krem-maxisize-v-ceske-republice-nejcastejsi-recenze-a-vysledky-jak-pouzivat-a-jak-objednat.html  Musíte pochopit, že penis je anatomicky kavernózní tkáň, což je obrovské množství cavernosa. Když člověk cítí silnou erekci, kavernózní těleso může protáhnout a rostou ve velikosti. Proto se tím, že poskytuje stabilní silný účinek se dosahuje potence pozitivní dopad na penisu, čímž se prodlužuje a zvýšení objemu. Kromě toho, aktivní složky gelu pomoci poskytnout silný průtok krve. Tím se zvyšuje citlivost penisu a také zajišťuje správnou funkci celého prostaty a urogenitálního systému.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Veškeré info, pozvánky, reporty či články neváhejte a posílejte na blu82b@seznam.cz