DC fans of extreme music! D.I.Y., recycle and play fast or die!

POZ: Bene v Bene vol. 3 - 25.9. BnPl Gorilla

21. září 2010 v 7:53 | zR |  Pozvánky
Ano i letos proběhne (snad již) tradiční benefiční koncert Bene v Bene, tentokráte s pořadovým číslem 3. Již tuto sobotu (25.9.) se v klubu Gorilla v Benešově nad Ploučnicí uskuteční tento benefiční koncert, tentokráte věnovaný na podporu a rozvoj undergroundových akcí a aktivit! Začátek akce - start první kapely - je kvůli velkému počtu protagonistů (56 hrajících hudebníků) naplánován již na 15:00!!! Přijďte prosím včas!

HONGO (Grime metal, Španělsko) - na poslední chvíli přibyla tato španělská kapela do line upu BvB3, jelikož jí v tento den odpadl koncert v Německu. Čímžto kapela rozšíří počet odehraných koncertů v ČR na tři! Tklivé melodie, šeď světa, bezmoc a temnota, vlna energie - to se valí z repráků, když čtveřice z města A Coruña na severu Španělska spustí. Více o nich se můžete dočíst v pozvánce na ostatní dva koncerty zde

NOT! (fast core/grind, Teplice) - 14 let hrající stálice domácí extrémní scény, jejíž rozpětí členů sahá do většiny kapel na teplicku. Zběsilá jízda, texty od srdce, oblečky a maximální nasazení! Zatlučte okna, přicházejí not!

RAPIDA MUERTE (dbeat hardcore punk, Benešov u Prahy) - poměrně mladá partička crusties a podobné svoloči z benešovska. Před časem se kapela rošířila o basu, takže oproti vystoupení loni v listopadu v DC nám to teď předvedou v plný palbě! (I když - kapela přes čtvrt roku nezkoušela, bubebník si nepamatuje rytmy, kytarák akordy a zpěvák texty - pozn. člena grupy)

TABULA RASA (grrrl punk rock, Děčín) - domácím, a vůbec seveřanům, jistě netřeba představovat tuto více než sympatickou čtveřici dívek, která je volným pokračováním kapely Parkování také vzadu, oproti níž má změněnou z půli sestavu. Veselý punk rock avšak s texty, co mají co říct, líbivé a skočné melodie, parádní podívaná!

BLU-82/b (fast crust punk, Děčín) - severské děčínsko/benešovské fast commando zaskakujíc za kapelu Minutu Hluku, která měla mít na bene derniéru, avšak ani té se nedožila. Přes tři léta ničí sluchovody a vypíjí báry po celé ČR, ale doma to mají stejně nejradši!

SAKY PAKY (rock se ságem, Děčín) - líbivý veselý rock s českými texty doplněný o saxofon, který tomu dodává tvář. Klucí pospolu hrají už přes 7 let a po okolí děčína odehráli už spoustu koncertů, takže si myslím, že Vám také tato pětice nebude neznámá

COTTON BUTS (alternative ska/reggae, Libouchec) - s druhou dobou, ale nejen s ní koketují jah variors z Libouchce. Roztančí sál pod rytmy svou směsicí rocku, punku,ska a reggae, zapříčiněné různorodým vkusem muzikantů, kteří se sešli v tomto tělese.

FINIS AFEMIE (grrrl power hardcore punk, Děčín) - nové těleso v děčínských vodách, čtyř člená dívčí formace, která se s tím nemaže! Zajímavé a nápadité zvraty v muzice, tempo pěkně od podlahy, uječenej vokál a texty, kterými chtějí něco říct - nastupují Finish Afemie!

BURIED NEAR ROSES (emo metal core, Děčín) - další děčínská novinka, kterých se tento rok vyrojilo opravdu požehnaně. Na troskách kapely Way to the nowhere vystavěli klucí tento nový projekt a zatím jim to šlape opravdu parádně! Tentokráte Vás setem provede značně dominantní kopák a energická show.

POSLEPU NA CESTĚ (oldskůl emocore, post hc, Děčín) - nejmladší kapelou na BvB budou právě PNC. Ale že by nezkušenou...? To rozhodně ne! Však se skládá ze členů Sun has gone, Eric Drawen, Soul collector a This Ruin! No a už výčet předchozích projektů napovídá, že půjde o zběsilou jízdu na vlně emocí, tentokráte dokonce premiérově se dvěma vokály!

CHÁSKA (ska punk, semtam reggae, Novoborsko) - osmičlená ska mašina. Veselé teneční rytmy, proležené pomalými reggae pasážemi, ale i sypacím punkošem! No zkrátka klasická směska všeho co k tomu patří. Na jejich bz profilu se objevili nově nahrané válce tak s chutí do toho!

HARDBASS FRIENDS (Hardtekk tribute, Ústí & DC) - O elektro afterpárty v rytmu hardtekku do ranních hodin se postará duo Hardbass friends - Božský Kája a Trachtek

Toliko k výčtu kapel, které se nám v sobotu představí. Myslím si, že nabídka je více než pestrá a každý si tam příjde na své! Na místě bude distro diy secondhandu a Rapidas Grabaciones. K chuti příjde vege občerstvení a pizza Gorilla klubu. Za příznivého počasí proběhne fire show v podání Espiritu del Fuego a doplňková bubbleshow. Otevřeno do odjezdu ranních vlaků! Jo a vstupné luxusních 80,-

Plánované pořadí:

15:00 - 16:00  SAKY PAKY
16:00 - 17:00  FINIS AFEMIE
17:00 - 18:00  BURIED NEAR ROSES
18:00 - 19:00  TABULA RASA
19:00 - 20:00  BLU-82/b
20:00 - 21:00  POSLEPU NA CESTĚ
21:00 - 22:00  CHÁSKA
22:00 - 23:00  HONGO
23:00 - 00:00  RAPIDA MUERTE
00:00 - 01:00  NOT!
01:00 - 02:00  COTTON BUTS
02:00 - 05:00  HARDBASS FRIENDS


25.9. Bene v Bene vol. 3
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Veškeré info, pozvánky, reporty či články neváhejte a posílejte na blu82b@seznam.cz