DC fans of extreme music! D.I.Y., recycle and play fast or die!

POZ: Destroy the scene borders - 14.9. Biograffs

8. září 2010 v 18:56 | zR |  Pozvánky
Taky Vás nebaví takovýto věčný omlívání punk je pro smažky, hiphopaci sou voli, to vaše blití do mikrofonu se nedá poslouchat, s tim se bavit nebudu to je emák atd atd. Poďte na to, alespoň pro jednou, hodit bobek a poslechnout si 3 parádní kapely napříč styly! Zničte v sobě hranice, zničte bariéry ve scéně!

V děčínském klubu Biograffs proběhne v úterý 14.9. koncert s názvem Destroy the scene borders!

UGANGA (Minas Gerais, Brazílie) - šestihlavá saň z dálné Brazílie, ze stejné části jako Sepultura. Drtěj nasypan hardcore s metalovejma vyjížděčkama, ale v muzice mají více vlivů, jako např i dub. Dohromady to táhnou také už nějakej ten pátek, konkrétně přes 15 let, takže žádný smrkáčči. Pohledem na jejich myspace profil zjistíte krom jiného, že tento koncert je jejich jediný v ČR, takže si o čechách udělají obrázek jen od nás, no máme se co snažit!

LAST UNDER THE SUN (Birmingham, Anglie) - kapela, kterou tvoří čtyři z pěti členů Police bastard (punk/crust formace fungující od 93roku) funguje už deset let. Za tu dobu maj několikrát sjetou evropu křížem krážem. Hrají špinavý punk'n'roll, ze kterýho ta anglie jenom srší, jak zvukem kytar, tak zpěvem.

!úl.. (Praha, ČR) - poslední, ale rozhodně ne slabší, kapelou pro tento večer jsou pražští black metalový harcovníci se správným přístupem - !úl. V Děčíně jsme měli tu čest dvakrát a oba koncerty byly parádnim hudebnim i vizuálnim zážitkem! Tentokráte tedy jejich děčínská premiéra s novým zpěvákem. Kdo tenkráte !úl nestihl, má možnost to napravit. A ještě upozornění - jedná se o jejich poslední koncert v tomto roce, takže kdo chce !úl ještě v roce 2010 vidět, má poslední šanci...

Začátek bude co nejdříve 19. hodině, budeme se všemi silami snažit stihnout konec do 22.00, minimalne s co nejmenším přetahem. Vstup bude 80ká což si myslim je za tudle partičku kapel luxusní cena.

14.9. DC Biograffs
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Veškeré info, pozvánky, reporty či články neváhejte a posílejte na blu82b@seznam.cz