DC fans of extreme music! D.I.Y., recycle and play fast or die!

REP: Hongo V Díře - Nový Bor – 24.9.2010

5. října 2010 v 21:14 | gS |  Reporty
Jako bychom toho po úterku (tříhodinový plánování kuchařskýho maratonu, po kterým bych nedokázala spočítat kolik prstů dohromady mám na rukou a nohou), středě (brutální nákup, vaření a nakládání sóji), čtvrtku (opejkání tý hromady naložený hmoty) a pátku (vaření segoše, mrkvoše a příprava těsta na hromadu čočkovo-sojovejch karbošů) neměly s Verunkou málo - vyrazily jsme si, spolu s Kavke, na výlet. Na můj milovaný sevééér!
Mohu-li říct spřátelená díra Díra, zela při našem příjezdu prázdnotou. Ostatně, skoro jako vždy. Nevím proč. Propagace mi přijde dostatečná na to, aby se o koncertech lidi dozvěděli, před výplatou taky nebylo... vysvětlí mi to něgdo? Je teda fakt, že lidi se postupem času natahali a Díra se pak celkem příjemně zaplnila... Ale stejně. Rejpnout jsem si chtěla, spousta lidí přišla do půlky akce. A beztak bych za to ruku do ohně nedala, že se akce poplatila. Tečka. (A teď mě Míra pod čarou setře, že se akce poplatila, že lidi choděj, že dokonce vydělala :D)
Hele! k hudbě: první hrála děčínská úderka BLU - 82/B. Poprvé jsem je slyšela s intry z filmu Černý Petr a je to prdel. Vysoupení samotný mi přišlo trochu odfláklý (sorry, kluci), ale jinak dobrý. Alešovi, netradičně praskla struna, ale půjčil si, myslím, Šmícovu kytaru a jelo se dál.
Jako druzí atmosféru zatěžkali svým obvyklým kytarovým blokem domácí Samochotijo (kvůli nim jsem na koncert jela, páč se mi po nich stýskalo - bahňáckej absťák - od PlayFastu to byla samá "sranda"). Lenička je vážně výborná, ženskej prvek Samošce jednak sedne a druhak to má se dvěma vokály koule jako sviňa. Spokojenost.
Třetí hráli Hongo, ze Španěl, a oslovilo mě to tak nějak napůl. Ani si pořádně dojmy z nich nevybavím (hlavněže v plánovacím sešitu jsme měly poznámku: neodprasit se!!! takže: třetí kapela = třetí Plzeň = třetí brko). No nejsem já prase v dívčím těle? - Chro!!! No, takže nevim. Ehm.
Čtvrtou kapelou byli Verge on Reason z Leipzig (takže z Němec). A ty jsem neregistrovala, páč byl přítomen jeden z členů Cvikovského debatního kroužku, takže jsem si někomu sedla na auto a debatovala venku :) No, vím, že měli basistku, hmm. Sorry, no, trapnej report...

24.9. Nový Bor
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Veškeré info, pozvánky, reporty či články neváhejte a posílejte na blu82b@seznam.cz