DC fans of extreme music! D.I.Y., recycle and play fast or die!

REP: Mondays suck, but not this! round 3 - 11.10. Biograffs

14. října 2010 v 10:12 | Izzyldur |  Reporty
Zasraný pondělí? Tohle ne!
I když by pro mě bejt mohlo. Po noční jsem nemohl usnout, byli nějaký nesrovnalosti v obchodě a nechal jsem tam klíče od zkušebny... Vopruz. Naštěstí zkouška byla OK a potom šup do Biograffu (nebo k Renému? ☺ )
Přijdu tam s GS (čti jako minule "gé es"), která se však ztrácí v okamžení... Tak jdu zewlit na sál... Tam už okupujou podium BOB. Pozdravit, zkouknout nový kytarový pochystávky co má Benny (sklamal. Neměl nic a dokonce měl i aparát půjčenej od Srpika :-P). Po zvukovce se do toho chlapíci obuli. Vem dost starýho thrashe, trochu HardCore oldschool a malinko metalu. K tomu přidej jedovatej ječák a vyleze ti tahle banda. Cíleně rychle a ještě rychlejc. Harvey má ječák fakt ještě brutálnější, než když křičel ve Still Strong.
Bobové skončili, tak zewlim. Probírám s Benny přestavbu kytary, kérky, ženský (řikal, že tu máme v DC prej moc hezký!) a aparáty a podobný muzikantský pindy.
Druhý šli na pokos GxFxTx, což nevim, co znamená, ale byli to simpoši. Tady bych řekl že šlo o klasickej 625 thrash/skatecore (jako What Happened Next...? a podobný Wardoviny) mixlej melo kytarama... Zpěvák měl energie na rozdávání, ale čertužel bylo docela málo lidí a tak se neměl moc s kym o ní podělit... Ale vydal jí ze sebe opravdu hodně. Musim říct, že až na pár momentů mě to fakt bavilo... Takový kompozičně dobrý a upřímný a uvěřitelný. Žádná zbytečná image...
Jdu si dát kofču. Hlavně ne točenou. Fakt mi to nechutná z kohoutku. Nevim proč...
Pak na závěr Brosided... Sakra sakra... Přišlo mi to jak kdyby Sick Of It All začli hrát punk vzor 77... Takový chvilku oldschool - HardCore, chvilku punk, chvilku rock n roll. Ale všechno nějak sourodě poskládaný. Zpěvák i kytarysta měli dobrej hlasovej fond. Řev na max. Líbylo se mi to dost,ale hráli dlouho... Na tohle maj ty kapely trochu myslet... Ono poslouchat hlasitou muziku na koncertě jde jenom do určitýho bodu. Pak je dobrý dát uším chvilku odpočinout...
No a už je tu konec. Závěrečnej pokec s Tepličákama, pohoda, odjezd dom s deviace/tabula crew... Závěrem bych napsal asi tolik, že jsem byl po rekonstrukci poprvé v novym Biograffu. To jak se ten klub změnil je úžasný. Nesmrdí to tam, neklože podlaha a ztratila se o 90% i vlhkost. Sloup je danej do kelu a tak je podium větší a nepůsobí tak dementně. Zvuk byl včera dobrej, až na občasnej výpadek mikráku (jednou to bylo šňůrou a pak se to nějak strácelo), za což respekt pro Rendu. Respekt taky pro všechny lidi co na tom nechali ruce, když se to předělávalo!!!!!!!!! Děčínskej UG vám má za co děkovat!!!! Takže D Í K ! ! ! ! ! ! Konečně je někde UnderGround doma.

11.10. MSBNT 3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Veškeré info, pozvánky, reporty či články neváhejte a posílejte na blu82b@seznam.cz