DC fans of extreme music! D.I.Y., recycle and play fast or die!

POZ: Spaghetti párty - 6.1.2011 Biograffs DC - ZRUŠENO!!!!!

10. prosince 2010 v 13:57 | zR |  Pozvánky

Čertužel italské kapely byly nuceny zrušit část tour a tím posledním zrušeným koncertem je právě ten u nás. Situace mne mrzí, ale nelze s ní nic dělat. Omlouvám se tímto všem, kteří se na koncert těšili. Ústeckou Neru se budu snažit pozvat v co nejbližší době, italáky snad slovy jednoho z nich: "i hope we can make that another time, next year :("První show roku 2011 a rovnou opět se zahraničními hosty!

NO BLAME (http://www.myspace.com/noblame1) hardcore screamo/metalcore, Bari, Itálie - kapela začla hrát teprve na začátku roku 2008, ale za tu chvilku už stačila odehrát přes 100 koncertů napříč evropou (Itálie, Německo, Švédsko, Anglie...) a předskakovala např. Alexisonfire, Punkreas, Vanilla Sky, Los Fastidios a mnoha dalším zvučným jménům. Hned po 4rech měsících činosti... vydala první diy EP, kterého se prodalo přes 500 kusů. V dubnu 2010 jim vyšlo plnohodnotné albo "Burning the blindfolds". Kombinace tempa západního hardcoru ranných devadesátých, emocore melodií a moderní metalcorové "brutality", to jsou No Blame!

SEVERAL UNION (http://www.myspace.com/severalunion) alternative rock metal, Cesena, Itálie - kombinace moderního metalu a rockových balad s temnou atmosférou. Líbivý zpěv nesmí chybět.

NERA (http://bandzone.cz/nera) power rock, Ústí nad Labem - nová kapela, avšak složená ze známých tváří. Jedná se totiž o projekt členů a členky z rozpadlých Bella Fica. Ale jedná se o něco zcela nového, než jste byli od BF zvyklí. Žánrově nevyhraněná kapela v sobě snoubí vlivy od popu přes punkrock až po hardcore.

Začátek akce bude co nejblíže 19. hodině tak, abychom mohli zkončit co nejblíže té 22. Přijďte se pobavit na první veselici roku 2011 a ukázat tak, že i ten další rok bude úspěšný, alespoň co se po stránce koncertů týče... A že paleta chystaných kapel je opravdu pestrá a nabídek neubívá, spíše naopak!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Maty Maty | E-mail | Web | 23. července 2012 v 16:56 | Reagovat

Dobrej blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Veškeré info, pozvánky, reporty či články neváhejte a posílejte na blu82b@seznam.cz