DC fans of extreme music! D.I.Y., recycle and play fast or die!

REP: ATTACK OF (DIS)HARMONY IV. - 4. 12. 2010 - Biograffs

6. prosince 2010 v 13:44 | Gs |  Reporty
Na tuhle akci jsem se těšila proto, že mě zajímalo, jaký postoj vůči mě zaujmou Hölle Arbeit (ex-Mrázek), přátelé Matěje, po tom, co jsem se s ním rozešla. Nezklamali mě a zachovali se i jako mí přátelé. Vážím si toho. Odpadly holky Finis Afemie a teď už se vůbec neptejte proč. Lidi jsou takový svině!
První hráli Voluptas z Prahy. Měli dobrý kecy na konto svého "původu". Mě se teda, narozdíl od někoho, dost líbili. Bylo to takový správně rozvrkočený, zvláštně (ne)sehraný. Škatuli nevim a nezajímá mě. Odehrávaly se tam supr hudební momenty, nápady a do kolen mě poslala poslední píseň, gdy zpěvák zpíval hrdelním zpěvem. Kurva! Respekt!
Druzí hráli již zmínění Hölle Arbeit z Rumburka, kteří mají nějakého lesního démona v nástrojích a tak se jim opět jeden vysral, tentokrát kytara... takže chvilku zdržovačka, půjčení kytary, ale jinak pohoda. Set se mi líbil, nová píseň též. Kluci mají vlastní rukopis, kdy člověk neví, jestli je píseň ve fázi rozpadu nebo dávání se dohromady, ale mě to baví. Je to pak takový napínavější...
Teď jsem trochu zmatená... jo, Deathstar (Most). No, mě to přišlo dost průhledný a jednotvárný, ale jinak dobrý. Akorát mě krapet unavili, pak to završil Láďa Kováč svými brutálními básněmi. Mj. SUPER přednes, fakt skvělá recitace. Líbilo se mi to, u poslední básně jsme chcali smíchy. Paráda.
Teď si teda nejsem jistá, jestli jsem trefila pořadí, každopádně mě tyhle dva elementy nějak unavily a já se v půl jedný sebrala a jela domů. Přišla jsem tedy o kapely Pertho z České Lípy a o Diphterii z Prahy, o níž mi bRenda říkal, že byli skvělí, že jsem měla zůstat, že jsem prosrala supr vystoupení, no... a co. Co se dá dělat, beztak bych si ho asi už tolik neužila...
Všechno jo? Pecka! GS

4.12. Attack of disharmony ch. 4
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Veškeré info, pozvánky, reporty či články neváhejte a posílejte na blu82b@seznam.cz