DC fans of extreme music! D.I.Y., recycle and play fast or die!

REP: FASTUMHELL IV. aka tRendy párty - 19. 11. 2010 - Biograffs

6. prosince 2010 v 13:36 | Gs |  Reporty
Narozkový koncert: Renda už je velikej a tak si k tomu sezval divochy a divošky z celého Československa.
Začínali Žmolek z Krupky. Fast jak cyp, ale já ho prostě nechápu, nechápu ani Effecto... nechápu Krupku, když jsme se tam jednou ptali na cestu, tak nám několik místních řeklo, že NEVĚDÍ o žádné hospodě, kde se najíme, zato se všichni do jednoho ptali jestli nechceme hulení. Jo, Žmolek... no, mě se to prostě nelíbí, sorry kluci. Nemám pro tenhle váš feeling ten správnej feeling, bo málo hulim nebo co...
Druzí Blučka, kteří mě nakopli, potěšili, ohromili. Zjemněli totiž, bordhell se vytratil, naopak se do kapely vkradla úžasná sehranost a přednes co smdrí jistotou. Po-krok, kluci. Nová písnička byla supr, dokonce trochu plačková, hmmm. Fakt se mi to líbilo, a že o nich píšu tak hezky, páč jsou kámoši? Klidně.
Třetí naklapali Jakubysko ze Slovenska - prej speed violence crust. No, už si je moc nevybavuju popravdě. Ale určitě mi nevadili, to bych si je pamatovala :)
Po Slovácích tolik očekávaní, nebojím se říci legendární, Lycantrophy. Ty snad nemusím představovat. Vystoupení bylo živé až divoké, zpěvačka samozřejmě k pódiu přitáhla spoustu očí, jak to tak bývá, takže sálek vypadal celkem plně. Do pozadí šel, podle mě, dost slušnej druhej vokál, ale čemu se divit: tvář uječené dračice snadno utopí vše okolo ;)
Poslední kapela mě rozdrtila: Paskuda ze Slovenska, uvřeštěná zběsilá úderka s dvěma vokály a výbornou kytarou. Ruce vám jdou do křečí, že si ani uši zacpat nemůžete. Mělo to sílu jako prase.
Pilo se, tančilo a hodovalo, že už ani nevim, jak to všechno dopadlo.
Ještě, že to nafotila Rybka, jinak bych byla v prdeli i s pořadím kapel: http://rybicka.rajce.idnes.cz/Decin_-_Biograffs_-_19.11.2010/

FastumHell vol.4 - 19.11. Biograffs
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Veškeré info, pozvánky, reporty či články neváhejte a posílejte na blu82b@seznam.cz