DC fans of extreme music! D.I.Y., recycle and play fast or die!

REP: TRÁVOBRANÍ - 26. 11. 2010 - hospoda v Arnolticích na návsi

6. prosince 2010 v 13:40 | Gs |  Reporty
V pátek odpadla Stay Positive Tour, proč je jedno, kdo hledá najde. Ale hárdkóristi si pěkně nasrali do huby. Samozřejmě to nemířím na ty, co si tam nenasrali, gdyby se chtěl náhodou něgdo angažovat za práva hárdkóristů seroucích či neseroucích si do huby. Tak se jelo na ves.

TRÁVOBRANÍ - 26. 11. 2010 - hospoda v Arnolticích na návsi
Tak tahle akce byla divoká, divoká, DIVOKÁ. Tak divoká, že sem ani nemůžu napsat pravdu.
Takže co se týče hudby: první hráli Feher Fekete Kerek, výborné živé ska/reggae s všelijakými "world" prvky. Pecka, na rozpaření ideální, až jsem byla hned po první kapele pěkně vyřízená. Neva, jede se dál... holky Finis Afemie odřekly, ani se neptejte proč. Takže zahráli Noiz of Zion, psycho dub: ty lidi nejsou normální. Vím, že tuhle muziku chtěl Matěj vždycky dělat, proto mě to, že s nimi stojí na pódiu, překvapilo opravdu jen na chviličku, ale že to bude až takhle temný jsem nečekala. No, každý podle svého gusta, každopádně si na ně zajděte, ale nežerte u toho žádný drogy. Nebo byste se mohli zabít, nebo je. Mě se to teda líbilo, ale lidi mi z toho přišli krapet zaskočení, chvíli jim trvalo, než pochopili, jakže to mají chápat. Ma-Pa-Ho by neměli tolik chlastat, nebo: gdyž chtěj chlastat, tak by měli hrát jako první. Za a) hrozný prostoje: na začátku, mezi písněmi, pořád. Pořád nějaké prostoje. Za b) když skončil prostoj a začla píseň, tak záhy TAKY skončila, páč si ji kluci prostě nepamatovali. Za c) myslím, že by zpěváci neměli padat z metr vysokého pódia hlavou a kytarou napřed. Děsí to lidi. Pak si na pódium vlezl chlápek s kytarou a pamatuju si akorát, jak jsem čuměla, gdyž jsem slyšela cover od Johnyho Cashe - Hurt. To ale není jeho píseň, je to píseň Trenta Reznora a Johny Cash udělal cover a lidi si teď myslí, že dělají cover Johnyho Cashe, přitom dělaj cover coveru Trenta Reznora. Rozumíte?
Odjezd v pět ráno. Když jsem v šest stanula před barákem, zjistila jsem, že nemám klíče. Shit, tímto posraným směrem se pak ubíral skoro celý víkend... Děkuju Editě a dalším nejmenovaným za azyl. Izzymu za bleskovou dovážku klíčů a za to, že je lempl a nevrátil mi je už dřív :D

26.11. Arnoltice
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Veškeré info, pozvánky, reporty či články neváhejte a posílejte na blu82b@seznam.cz