DC fans of extreme music! D.I.Y., recycle and play fast or die!

I ty můžeš pomoci Kryštofovi!

25. března 2011 v 15:26 | zR |  Články, ankety, kecičky
Většina z nás, děčínských a okolních, ví o neštěstí, který se stalo našemu kamarádovi Kryštofovi, kytarystovi Pozitivní Deviace. Kdo by přecejen netušil, oč se jedná, nechť mu poslouží odkaz zde, či článek na novinkách tady.
Je více než jasný, že to Kryštof nebude mít vůbec jednoduchý... Snažme se tedy pomoci, jak jen můžem, však to nestojí skoro žádné úsilí! Minimální, co můžete udělat, je kliknout na tento odkaz a dále na zelený tlačítko "to mě baví" (né fuckbukovský to se mi líbí, ale to můžete taky). Jedná se o soutěž o finanční ceny, do které se přihlašují koncerty. Přidal jsem do soutěže jeden z chystaných Benefitů na Kryštofa. Pomocte nám zjískat výhru až 20.000 Kč, která by celá putovala na pomoc Kryštofovi!!! Šiřte klikejte sdílejte a pomocte!!!

A teď k chystaným akcím samotným - nejbližší benefiční akce na pomoc Kryštofovi, o kterých vím jsou:

23.4. Ústí nad Labem - místo v jednání - Houba, Tryskáči, Brajgl, For sezkurity, Močový khameni

23.4. Litvínov - Ponorka - (podle mého infa se organizátoři rozhodli změnit účel benefitu právě na Kryštofa) Němá Barikáda, BLU-82/b - opět komplet!, Tabula Rasa (ex PTV), sandokanrebells, shitnoise, MOČOVÝ KHAMENI

14.5. Děčín - Biograffs club - mejdan o 4-5 kapelách a následná afterpárty do ranních hodin! Zahrají punk formace z děčína a okolí a jako třešnička na dortu speciální punk coverband složený z děčínských muzikantů poze pro tento koncert!

Další akce budou následovat. Šušká se cosi o akci v Garage, o benefičnim Grounded, děčínské sound systemy také vymýšlejí co a jak by mohli udělat a my v Bio komáme kam narvat další akce! O směru výdělku letošního Bene v Bene nemusíte dlouho uvažovat, ano, také na Kryštofa! Takže neváhejte, uspořádejte benefiční koncert, akci či výstavu, klikejte na odkaz v soutěži výše a šiřte info o ní! Kdokoliv by jste věděl, či sám pořádal akci na jeho podporu, dejte vědět na blu82b@seznam.cz, ať akci přiřadíme na seznam, do pozvánek atd... United are we strong... zR

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tomísek Tomísek | E-mail | Web | 15. listopadu 2011 v 17:43 | Reagovat

Usmívej se,zítra bude hůř…:-) Dobrej článek...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Veškeré info, pozvánky, reporty či články neváhejte a posílejte na blu82b@seznam.cz