DC fans of extreme music! D.I.Y., recycle and play fast or die!

POZ: Chant down Babylon vol. 2 - 2.4. DC Biograffs

18. března 2011 v 11:28 | zR |  Pozvánky
Po čase se Bio opět rozvlní na druhou dobu pod taktovkou zkušených muzikantů z následujících smeček:

VYSOKÉ NAPĚTÍ (Vsetín, http://bandzone.cz/vysoken apeti) tentokráte to k nám má nejdále tadle moravská sebranka, která 14 dní po tomto koncertu oslaví již 10. let své existence! Veselý svižný ska-punk s trubkou a ságem.

COTTON BUTS (Libouchec, http://bandzone.cz/cottonb uts) takřka domácí bandička, jistě netřeba nikomu potřeba předst...avovat todle po svém pojaté regíčko. Kapela zde pokřtí svou první desku, takže neváhejte, mohli by jste v budoucnu velmi litovat, že jste u toho nebyli!

SKAŽENÁ SKARLET (Litoměřice, http://bandzone.cz/skazenaskarlet) 8mi hlavá saň, která nekouše, ba naopak hladí příjemným ska reggae s ženským zpěvem v cizích řečích.

CHÁSKA (Novoborsko, http://bandzone.cz/chaska) ska, punk, občas reggae, jistě návštěvníkům beg koncertů taky né neznámé těleso. Na jejich bandzone se před nedávnem objevilo nově zmíchané demo 2010, které se poslouchá velmi dobře, tak s chutí do toho!!

O afterparty se postara KTW, hrát se budou desky i nedesky, převážne roots, 2tone, rocksteady rock'n'roll apod. až do ranních hodin!

Tak šiřte pozvánku a hlavně se přijďte pobavit a pohoupat na vlnách pozitivní muziky!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Veškeré info, pozvánky, reporty či články neváhejte a posílejte na blu82b@seznam.cz