DC fans of extreme music! D.I.Y., recycle and play fast or die!

POZ: Chaos party 25.3. Teplice 3ožák

18. března 2011 v 9:11 | MCBP |  Pozvánky
A je to tady! Na začátek jara a zahájení koncertní sezóny 2011 si pro vás My City's Bleeding Productions připravili i svůj první oficiální koncert, a to v Teplicích na Božáku!

STEP BY STEP (NĚMECKO)
Tuhle sympatickou pětici z jihoněmeckýho Mnichova spojuje nejenom společná kapelní minulost většiny členů, který působili v chaos-punkový kapele jménem ANGRY YOUTH, ale i záliba v kombinaci tvrdýho a uřvanýho street-punku alá Casualties nebo The Unseen a melodickýho skate-punkrocku typu Anti-Flag nebo Millencolin. Všechny a nejenom tyhle vlivy můžem v muzice STEP BY STEP slyšet, kluci to ale dávaj dohromady po svym a zní to rozhodně zajímavě. Můžem se určitě těšit na energickou show a spoustu našlapaný muziky, protože jak tvrdí zprávy ze sousedního Německa, koncert těchhle nekompromisních týpků vážně stojí za to!

CLIMAX (PRAHA, MOST)
Po víc než 10 letech hraní se v poslední době začalo pražský chaos-punkový mlátičce blejskat na časy a to s příchodem čerstvýho vzduchu v podobě novejch členů. Climaxum to teď šlape jak nikdy předtim a hodlaj vám to na Božáku rozhodně předvést. Možná přijde i na řadu něco málo z novýho materiálu. Máte dost všech možnejch trendy crustů a chybí vám kapela, která se nebojí starýho dobrýho 82' stylu s občasnejam melodickejma a trashovejma vlivama? Pak sou Climax banda přesně pro vás!

BURNING STEPS (MOST)
V Teplicích už dost dobře známá kapela ze stok sousedního Mostu, která po nedávný změně sestavy prošla dost výraznou změnou zvuku. Zajímá vás, jak to dopadne, když se sejdou 4 lidi, z nichž jeden poslouchá pop-punk typu Blink 182 nebo NOFX, druhej starej hardcore-punk typu Black Flag a Dead Kennedys, třetí trash-metalový Slayer nebo Kreator a čtvrtej emotivní záležitosti jako Fall Of Efrafa nebo i Godspeed You Black Emperor a rozhodnou se, že budou hrát něco, co všechny nasere? Jestli jo, tak tady jsou BURNING STEPS!

To všechno za přátelskejch 100,- Kč už v pátek 25.března od 20:00 v Teplicích na Božáku!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Veškeré info, pozvánky, reporty či články neváhejte a posílejte na blu82b@seznam.cz