DC fans of extreme music! D.I.Y., recycle and play fast or die!

POZ: Sk8 punx never die! 26.3. DC Biograffs

18. března 2011 v 9:15 | zR |  Pozvánky
Punk rock mejdan, podpořený doufejme jarním počasím, aby mohli skejtrs dojet už na svých čarovných prkýnkách! Kdože to tentokráte přijede si se strunama pohrát...?

R.A.F. - punk rock, Přerov (http://bandzone.cz/raf) tadle moravská bandička je pospolu už od 98', ale oficiálně "až" od 02'. Na koně maj zatím 4 desky z toho jedno spilt albo. Melodickej líbivej punkrokoš, prostě klasika :)

REMEMBER THE HEROES - punk rock, Teplice - nov...á bandička z týdle líhně kvalitní muziky, avšak žádný nováčky nečekejte, RTH jsou složení ze členů rozpadlých kapel the Hysterics (http://bandzone.cz/thehyst erics) a 4 Debils (http://bandzone.cz/4debils) takže o kvalitní muziku nemusíte mít strach!

CURLIES - punk rock s dudama (http://bandzone.cz/curlies) mladá pražská nadějná grupa, jejž dominuje zvuk skotských dud.

WORLHHOOD - diy nerd-punk, Praha (http://worldhood.bandcamp. com/) taktéž nová grupa, ale stejně jako v případě RTH složená ze zkušených muzikantů, tentokráte z kapel Thalidomide, Hissing Fauna a dalších.

V plánu je celý večer pouštět sk8 projekci, v zadní "chill-out" místnosti. Po skončení akce mejdlo z podání dje youtube, punkrock se bude mydlit do rána :) Začátek akce na 20. hodinu cca, vstup 80,-

Support the underground, punx for punx, not for profit!!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Veškeré info, pozvánky, reporty či články neváhejte a posílejte na blu82b@seznam.cz