DC fans of extreme music! D.I.Y., recycle and play fast or die!

REP: Trocha grindu do života - Ústí n. L., pivnice Perla - 4. 3. 2011

8. března 2011 v 11:47 | Gs |  Reporty
Trocha grindu do života - Ústí n. L., pivnice Perla - 4. 3. 2011
Zase jsem se jednou nechala ukecat a vydala se na smradlavý výlet do Ústí nad Labem podpořit Medwěda, když on k nám na návštěvy jezdí tak pravidelně ;) Takže po sedmý sraz na nádru ve složení Va + bRenda, KaVe + Péťa a pátý kolo u vozu - já - a jelo se. Ústí páchlo jako vždy hnijícím masem a vařenými kostmi, vydali jsme se na trolejbus, abychom se co nejdříve dopravili do pivnice, nesoucí půvabný název Perla, kde se měl koncert konat. Prostor pivnice byl celkem útulný, z toho se pak vcházelo do sálu, který dispozicemi, materiály, ale i barvami a nakonec akustikou připomínal koupelnu, neva…
První kapela z České Lípy, Crippled Fingers, se mi moc nezdála, za a) nebyl ještě úplně dovychytaný zvuk a za b) se mi českolipské kapely, až na Unaffected Evolution, upřímně moc nelíbí. Nějak mi nesedí ta jejich "nátura" a projevy.
Tenhle večer jsem se těšila hlavně na NOT! z Teplic, kteří hráli jako druzí. Opět předvedli nespoutanou melu, zvuk už byl trochu lepší a to, co do nás nasypali, to bylo mnohem důvěryhodnější a opravdovější, než cokoliv jiného, co ten večer zaznělo. Zase jsem se musela smát jako ten blázen, jejich hra u mě způsobuje endorfinové povodně, křičela jsem: "Vosum pětek klidně jenom za tohle, pyčo!"
Třetí zaprasili Narcoleptic ze Sokolova, svižný death-grind, který jsem měla tu čest vidět asi prd rokem a půl v Biograffs klubu. Solidní vystoupení, na mě poměrně dlouhé, ale byla prdel. Pozorovala jsem část "noťáků" jak paří a zabavilo mě to natolik, že jsem mohla roztáhlé vystoupení bez újmy přečkat.
Poslední zahráli aktuálně se rozpadající ostravští Rubufaso Mukufo a přiznám se, že už si je skoro vůbec nevybavuju, né, to bych zase kecala, ve skutečnosti si je jen "vůbec nevybavuju", sorrka.
No a pak to přišlo: moje oblíbená fáze večera: "Né, nepojedem v jednu domůů, bude prdééél!" - "Ok" řikám si, "sice mám zejtra mazec, ale nebudu trhat partu, nehodlám bejt zas za trubku, co ji nebaví pařit a bezdůvodně se ožírat." - "Pojďte vedle na disco, tam tancujou holky na stole, bude prča!"
Tak jsme teda šli… a za hodinu jsme vylezli…: René - ksicht komplet od krve z rozseknutého nosu, Verča - odražená žebra (aaauuuu), četné podlitiny, já - odražené rameno, boule na hlavě, četné podlitiny.
Takže příště s vámi zase někam pojedu… JASNĚ!
Tímto se za všechny omlouvám Medwědovi za výtržnosti a bastardům z ochranky, CO MLÁTĚJ ŽENSKÝ, přeju jednou přijemnej pobyt V HOROUCÍM PEKLE!
Fota zjišťuji...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Míra Míra | 8. března 2011 v 16:48 | Reagovat

Na Disco se nezlobí, ale tancuje.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Veškeré info, pozvánky, reporty či články neváhejte a posílejte na blu82b@seznam.cz