DC fans of extreme music! D.I.Y., recycle and play fast or die!

Biograffs club - po letní pauze se opět vracíme!

29. srpna 2011 v 14:03 | zR |  Články, ankety, kecičky
PO LETNÍ PAUZE SE OPĚT VRACÍME
Dva měsíce se tam lopotíme a co uvidíte nového až příjdete? V podstatě nic, alespoň né na první kouk. Dělalo se totiž spousta změn a vychytávek, který jsou v podstatě neviditelný. Ale věřte, že brzy poznáte rozdíl! Rekonstrukce neni zdaleka u konce, jelikož jsme si naplánovali to vzít všecko sakum prdum a zbavit se tak vlhkosti, dovychytat elektriku a topení, připravit lepší zázemí kapelám apod. Proto zatím pojedeme dá se říct na provizorní režim. Místnost s fotbálkem bude zatím uzavřena, fotbálek z5 v boxech, takže to bude pěkně postaru. Budeme se snažit co nejdřive "chill out" místnost opět otevřít a za zavřenými dveřmi na tom budem makat jak diví, což však nebude mít vliv na chod baru... Věřím, že budete schovívavý a případně sami svým nápadem či přičiněním pomůžete k dokončení úprav Biograffs clubu!
Takže od 2. září jedeme dále! Otvíráme v rytmu drum and bass, následuje hardcore punk akce se zahraniční a děčínskou bandou , pak trochu toho tekkna a chvíli poté hardcore koncert, taktéž se zahraniční a děčínskou kapelou. Vše podstatné najdete v programu. Otevírací doba bude od pondělí do soboty a začínat se bude v 18. hodin.
Jak jsem již psal, je toho před náma ještě spousta a plány jsou docela smělé. Avšak veřím, že se bez problémů podaří dotáhnout a společně zažijeme v Bio spoustu koncertů a akcí, na které se bude ještě dlouho vzpomínat. Prozatim potvrzené kapely tomu nasvědčují.... Těšíme se na Vás, až zase podzemí ožije!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Leonard Leonard | E-mail | Web | 16. listopadu 2011 v 8:32 | Reagovat

Souhlasím, fajn článek a říkám si: Kdybys nebyl hlupákem, nestal by ses medvědem.:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Veškeré info, pozvánky, reporty či články neváhejte a posílejte na blu82b@seznam.cz