DC fans of extreme music! D.I.Y., recycle and play fast or die!

POZ: Koncerty s nálepkou DA aneb This Ruin konečně na pódiu

31. října 2011 v 20:36 | Driver |  Pozvánky
Novinky od kolektivu Driver Actons s informacemi o koncertech do konce roku...

V sobotu 12.11. se na jeden koncert vrátíme do prostor děčínské Garage, kde proběhne jeden z koncertů podzimní šňůry SKYWALKER (link), AT8ONTHEPINGPONGTABLE (link) a REDWEED (link). Půjde tedy pravděpodobně o jednu ze nejživějších core párty děčínského podzimu. Zakoupením vstupenky navíc získáváte slevu na koncert matematiků MADCULT (SK) a CITYLIGHTS, který se uskuteční týden na to - v pátek 18.11. - také v Garage. Po předložení vstupenky z 12.11. zaplatíte pouze 40,- Kč.


Dva týdny na to - v pondělí 28.11. - proběhne v Biograffs velmi očekávaný koncert dvou italských kapel - GO BACK HOME (link) a MINUS TREE (link). Kombinace rychlého melodického hardcoru s melancholičtějším post-corem vás zcela určitě odzbrojí!


Začátek prosince - sobota 10.12. - bude věnována opět čistě tuzemským kapelám. Do Biograffs přijedou liberečtí ATTIC VANITY (link), kteří za poslední rok prožili nejeden reborn. Spolu s nimi zahrají MY FUNREAL (link), kteří nedávno pokřitili desku, jež je celá k poslechu na jejich bandzone profilu! Určitě na tento nový počin zaměřte svou pozornost! Na tomto koncertu je místo ještě pro jednu kapelu, návrhy jsou více než vítány!

No a to nejlepší nakonec... Na závěr roku - úterý 27.12. - jsem si dovolil přichystat jednu z nejnabitějších akcí za poslední dobu. Zdržím se jakýchkoliv superlativ a budu stručný - první děčínský koncert THIS RUIN (link; ex- kytara a bicí SUNHASGONE), slovenská hardcore špička ABHORRENCE (link), německá chainsaw-pit-moshovačka FAT MANS WAR FACE (link) a tepličtí hiphopeři ACTION (link).


Uvidíme se!
Driver
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Veškeré info, pozvánky, reporty či články neváhejte a posílejte na blu82b@seznam.cz